کومو: نیویورک مرگ و میر ثبات در ‘وحشتناک رای’

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار تصمیم گیری در مورد بازگشایی بزرگترین عمر خود را | تهمت به تشکیل شورای مشاوره | مقامات بهداشتی فشار پشت در مه افتتاح | ایالات ببینید ویروس موارد افزایش | جهانی غرق 100K 16 چیزهایی که در مورد کوروناویروس برای امروز هیل Coronavirus گزارش: دیوید میلیبند می گوید: جهان نمی تواند امن تا زمانی که فقیر ملل دریافت کمک های بیشتر; کومو ریپ که بیشتر (D) روز شنبه گفت که شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در دولت با ثبات است اما در “وحشتناک رای” در حالی که این میزان بستری شدن پایین است.

یکی دیگر از 783 نفر کشته شده اند از این ویروس در روز گذشته کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اشاره کرد که مرگ و میر را در بازه زمانی بین 777 و 799 هر یک از قبلی سه روز.

“است که تمام زمان بالا و شما می توانید ببینید که این تعداد تا حدودی ثبات اما از آن است که ثبات در وحشتناک نرخ” کومو گفت. “این فقط اعداد باور نکردنی به تصویر می کشد دست و درد است.”

تبلیغات

نیویورک, کانون شیوع در آمریکا دست و پنجه نرم با بیش از 174,000 موارد ویروس – نمایندگی بیش از یک سوم از تمام موارد تایید شده در کشور است. شهر نیویورک به تنهایی تا به حال بیش از 94,000 مورد تأیید و نزدیک به 6 ، 000 مرگ و میر.

کومو گفت: با وجود بالا بودن مرگ و میر بستری شدن در بیمارستان و تعداد افراد بستری شده در بخش خودرو کاهش یافته است. او اشاره کرد که او نمی باید یک جدول زمانی برای زمانی که این بیماری همه گیر در دولت به پایان خواهد رسید.

“هر کس می خواهد به شنیدن این که آن را به پایان می رسد در دو هفته یا سه هفته یا چهار هفته و یا در اینجا یک تاریخ است که من می توانم به شما بگویم که آن را بیش از” کومو گفت. “من همچنین گفت: از یک روز و زمانی که من دستم را به سوگند در اصل من هرگز به شما بگویم که هیچ چیز به جز حقیقت حتی اگر حقیقت ناخوشایند است و یا دردناک است.”

کومو نگهداری می شود او نمی خواهد بلند اجتماعی فاصله سفارشات که او صادر کرده است اشاره کرد که پیش بینی مرگ و میر در کشور افزایش بدون چنین اقداماتی.

بیشتر به مبارزه با بیماری کومو گفت: دولت امپراتوری را تست بیشتر در دسترس است و به نام در کنگره برای ارسال کمک های اضافی به کشورهای فدرال محرک لایحه.

تبلیغات

“این قانون به نظر من باید بهتر از گذشته شد. آن را به کمتر سیاسی کمتر گوشت خوک در هر بشکه و هدفمند تر به هدف واقعی. شما می خواهید برای کمک به مکان هایی که نهفته بودند.”

برخی از فرمانداران به انتقاد اخیر بسته امداد توسط کنگره تصویب و گفت آن را به اندازه کافی مناسب بودجه متحده با بزرگترین شیوع.

یک تجزیه و تحلیل از قیصر سلامت یافت که ایالات مینه سوتا, نبراسکا و مونتانا در حال گرفتن بیش از 300.000 دلار در هر گزارش COVID-19 حالی که نیویورک, سخت ترین آمار دولت, دریافت حدود 12000 دلار در هر مورد. فلوریدا که آن هم دست و پنجه نرم کردن با جدی شیوع گرفتن $132,000 در هر مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>