کومو: نیویورک coronavirus بستری شدن در بیمارستان رها در زیر 10K برای اولین بار از ماه مارس

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoNew نیویورک برای توزیع میلیون ها نفر بیشتر پارچه ماسک برای جمعیت های آسیب پذیر یک هیلاری کلینتون-باراک اوباما بلیط به جای جو بایدن? حتی ممکن است ؟ نیویورک گزارش 299 coronavirus مرگ و میر اندک سربازان ارتش از روز قبل بیشتر (D) گفت: تعداد کل coronavirus بستری شدن در بیمارستان در دولت کاهش یافت و به زیر 10 ، 000 برای اولین بار از اواسط ماه مارس.

کومو در گزارش روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی که تعداد بستری کاهش یافته و به 9,786 پس از باقی مانده بالای 10000 در طول ماه آوریل است.

تعداد بستری شدن در بیمارستان نیز کاهش یافته است به 789 در روز شنبه.

تبلیغات

فرماندار روز یکشنبه هشدار داد که هر روز گزارش می تواند نشان دهنده آنومالی.

“که ممکن است فقط یک گزارش ناهنجاری به دلیل این است که بیش از آخر هفته و آخر هفته گزارش گرایش به کمی متفاوت است,” او گفت:.

“بنابراین من نمی شرط مزرعه در هر یک از این خاص یک روزه اعداد اما روند کلی خوب است,” او اضافه شده است.

تبلیغات

تعداد مرگ و میر در نیویورک نیز کاهش یافت و به 280 روز شنبه از 299 روز جمعه. کومو به نام مرگ و میر “فوق العاده ناراحت کننده.”

“این شماره منتقل کرده است به طور چشمگیری در یک دوره نسبتا طولانی از زمان, اما به طور کلی جهت خوب است حتی اگر آن را بسیار دردناک است,” او گفت:.

نیویورک شده است در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر کوروناویروس با دولت و حسابداری در مجموع 312,977 موارد مثبت و 18,909 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

در حالی که کشورهای دیگر در سراسر کشور در حال حرکت به بازگشایی نیویورک باقی مانده است تعطیل. فرماندار اعلام کرده است برنامه ای برای بازگشایی “کم خطر” کسب و کار شروع به محض این که اواسط ماه مه اما نه پیش بینی یک تاریخ برای محدودیت به پایان رسیده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>