کومو jabs در مک کانل بیش از ورشکستگی دولت: ‘من به جرات شما را به انجام است که’

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: Fauci می گوید ما نیاز به به طور قابل توجهی سطح شیب دار بالا’ تست | نزدیک به 3 میلیون نیویورکی ممکن است ویروس آنتی بادی | تهمت ميگيرد که مبارزه با آنچه شما نیاز به دانستن امروز در coronavirus: خانه عبور کلان لایحه بودجه در پول: خانه عبور 4B بسته امداد | مک کانل جرقه واکنش با ورشکستگی دولت سخنان | 4.4 M بیشتر افراد فایل مدعیان بیشتر (D) در جمعه fumed بیش رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellCoronavirus فرهنگ جنگ بیش از بازگشایی اقتصاد بازدید کاپیتول هیل یک شبه مراقبت های بهداشتی: Fauci می گوید ما نیاز به به طور قابل توجهی سطح شیب دار بالا’ تست | نزدیک به 3 میلیون نیویورکی ممکن است ویروس آنتی بادی | تهمت ميگيرد که مبارزه با آنچه شما نیاز به دانستن امروز در coronavirus: خانه عبور کلان لایحه بودجه بیشتر‘s پشتیبانی اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی در میان coronavirus شجاعانه ایران با رهبر به تصویب یک قانون اجازه می دهد به صورت متحده به انجام این کار.

کومو در طی یک کنفرانس مطبوعاتی تصریح کرد که به اعتقاد او اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی است “واقعا خنگ ایده.”

“پیشنهاد شد ساخته متحده باید اعلام ورشکستگی . …شما می خواهید برای ارسال یک سیگنال به بازار است که این ملت در املاک مشکل ؟ شما می خواهید برای ارسال یک بین المللی پیام است که اقتصاد در بحران? انجام این کار” کومو گفت.

تبلیغات

“پس به [سناتور] که به آن پیشنهاد تصویب یک قانون اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی. من به جرات به شما. و اجازه دهید رئیس جمهور نشانه آن است که لایحه. …خود را پیشنهاد سناتور مک کانل, تصویب قانون, من به جرات به شما. و سپس رفتن به رئیس جمهور و بگو با ثبت نام در این لایحه اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی.’ …من به جرات شما را به انجام این کار” کومو اضافه شده است.

مک کانل را برانگیخته دو حزبی واکنش پس از او گفت: در پاسخ به یک سوال از رادیو میزبان هیو هویت است که او را پشتیبانی اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی.

تبلیغات

“من قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از مسیر ورشکستگی. آن را موجب صرفه جویی در برخی از شهرستانها. و هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس است. حدس من این است که اول خود انتخاب خواهد بود برای دولت فدرال به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال آن به آنها را در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به انجام این کار است. این چیزی است که من قصد دارم به نفع” مک کانل گفت.

دولت های ایالتی و محلی هستند و هشدار داد که آنها در صورت شدید حفره های بودجه به عنوان کسب و کار کوچک و یا پشت بسته با توجه به کروناویروس محروم کردن آنها از یک پایه مالیاتی.

ملی انجمن فرمانداران که رهبری مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) و Cuomo, درخواست کنگره برای اضافی $500 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی.

بر خلاف دولت فدرال و دولت های ایالتی به جز ورمونت باید یک بودجه متوازن نیاز. آنها نیز مجاز به اعلام ورشکستگی.

اما هیچ نشانه ای وجود دارد که مک کانل در حال آماده سازی قوانین به عنوان کومو پیشنهاد شده است که اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی.

یک ایران با رهبری aide به ذکر است که مک کانل سخنان را در پاسخ به Hewitt که مطرح متحده قادر به اعلام ورشکستگی و نه یک سیگنال از ایران استراتژی رفتن به جلو.

کنگره شامل 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی در ماه گذشته 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه. اما یک $484 میلیارد, تصویب این هفته را شامل نمی شود بودجه اضافی برای دولت پس از اوباما هشدار داد که تلاش برای شامل آن جلوگیری می کند این قانون را از تصویب سنا بدون تماس رول رای دادن.

مجلس نمایندگان آمریکا هشدار داد در طول مصاحبه با هویت که هر گونه کمک اضافی برای دولت های ایالتی و محلی را باید “به طور کامل مورد بررسی قرار” توسط جمهوری خواهان مجلس سنا.

“وجود دارد و نمی شود هر گونه تمایل در طرف او به قید وثیقه از دولت حقوق بازنشستگی با قرض گرفتن پول از نسل های آینده” مک کانل گفت: پس از هویت شناور ایلینویز کالیفرنیا و کنتیکت به عنوان نمونه آمده است که او گفت: تا به حال بیش از حد سخاوتمندانه مزایای کارمندان دولتی.

کنگره دموکرات خواستار کمک های بیشتر را شامل می شود در آینده coronavirus امداد لایحه چیزی جمهور تهمتدونالد جان TrumpNew مکزیک فرماندار گسترش اقامت در خانه سفارش: ‘ما در حال آماده به سهولت’ Coronavirus فرهنگ جنگ بیش از بازگشایی اقتصاد بازدید کاپیتول هیل چالش چین و که—اما نه در حالی که این بیماری همه گیر با شدت گرفتن بیشتر و وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner Mnuchin تهمت عملیات بستن USPS تغییرات به اورژانس coronavirus وام: گزارش یک شبه دفاع: نیروی دریایی آزمون تمام خدمه روزولت | خانه عبور coronavirus بسته امداد | Coronavirus اضطراری برای بهداشت عمومی در شرق آفریقا در پول: خانه عبور 4B بسته امداد | مک کانل جرقه واکنش با ورشکستگی دولت سخنان | 4.4 M بیشتر افراد فایل مدعیان بیشتر پیشنهاد کرده اند آنها باز هستند.

مک کانل اما دهکدهای به نام “مکث” و گفت که او انتظار ندارد یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه به تصویب تا سنا را برمی گرداند به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 4.

در عین حال او گفت: قانونگذاران باید ارزیابی آنچه در زیر تقریبا ترکیب $2.8 تریلیون اختصاص با کنگره در حال کار و چه برنامه هایی هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>