کومو: اگر روند نگه می دارد ما در گذشته نقطه بالا در coronavirus بستری شدن در بیمارستان

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoTrump دفاع تست قابلیت انفجار منتقدان WH در طول جلسه فعالان محافظه کار تشویق DOJ به شکایت فرمانداران رهبران محلی برای coronavirus محدودیت تماس آنها را ‘شایع سوء استفاده’ مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های تجاری زیر آتش میان تقلا برای ویروس منابع بیشتر (D) در روز یکشنبه گفت: دولت ميزان عفونت کند شده است و اگر زمان بستری روند باقی بماند امپراتوری دولت coronavirus شیوع بیماری به اوج خود رسید و شروع به فرود.

“ما شده است از تماشای این 24 ساعت شبانه روز… کل بستری نرخ پایین دوباره در ایالت نیویورک ما را به 16,000,” کومو گفت: طی جلسه توجیهی روزانه. “معلوم شد نقطه بالا نبود یک نقطه است اما بالا نقطه فلات و ما رو تا به نقطه بالا و پس از آن ما فقط در آنجا ماند در آن سطح در حالی که برای.”

“اگر داده ها نگه دارید و اگر این روند نگه می دارد ما در گذشته نقطه بالا و تمام موارد در این نقطه است که ما در تبار” کومو اضافه شده است. “اینکه آیا یا نه این نزول همچنان ادامه دارد بستگی دارد به آنچه که ما انجام می دهیم اما در حال حاضر در فرود.”

تبلیغات

فرماندار گفت: عفونت رای نیز به نظر می رسد کاهش و گفت: این نقطه رسیده که در آن هر 10 نفر آلوده حدود نه مردم. کومو تاکید کرد که در حالی که جدید داده شد و خبر خوب آن را امری ضروری برای بازگشایی اقتصاد به تدریج که به اندازه کافی پیشرفت است نه باطل.

کومو تا به حال زده توجه داشته باشید مشابه از خوش بینی محتاطانه خود را در جلسه روز شنبه با اشاره به نزول هر دو بستری شدن در بیمارستان و لولهگذاری نرخ.

“ما در اوج اما [این شماره منعکس] که در آن ما در حدود اواخر ماه مارس گفت:” صبح روز شنبه اضافه کرد “[t]او احتمال این است که حدود 80 درصد است که شما نمی خواهد آمد ونتیلاتور پس از شما [هستند] قرار داده است.”

کومو اتحاد پیوست و با چند تن دیگر از فرمانداران در غرب از جمله نیوجرسی فیل مورفی (D), کانکتیکات ند لمانت (D) و رود آیلند Gina Raimondo (D) برای توسعه برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد منطقه. فرمانداران در غرب و در سواحل غرب وارد شده مشابه قراردادهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>