رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: CDC توصیه می کند پوشش صورت در عمومی | مقاومت اجتماعی فاصله جرقه جدید نگرانی | جنجال بر سر تغییر ملی ذخایر تعریف | مک کانل سیگنال های چهارم coronavirus لایحه 13 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس نظرسنجی: اکثریت رد از مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus بیشتر (D) در روز شنبه به شدت رد کرد جدید طرح دعوی در دادگاه از انجمن ملی تفنگ و گفت: “من آرزو می کنم شما می تواند سیستم ایمنی بدن به کروناویروس مثل من ایمنی بدن به NRA پرونده های حقوقی.”

کومو را سخن گفتن آمد و در طول یک جلسه در پاسخ به این ویروس در دولت است. از او خواسته شد در مورد یک NRA طرح دعوی در دادگاه واصل پنجشنبه و اگر او پیش بینی هر بیشتر چالش های قانونی به منظور deeming مغازه اسلحه غیر ضروری آنها را وادار به طول بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم من شکایت شده توسط NRA – باید ده بار. من حتی نمی دانند که من شکایت کرد و در این زمان است. شما را تبدیل به نوع دعوی ایمنی بدن,” او گفت:. “من آرزو می کنم شما می تواند تبدیل به سیستم ایمنی بدن به این ویروس راه من تبدیل به ایمنی به NRA پرونده های حقوقی.”

تبلیغات

NRA طرح دعوی در دادگاه می رود پس از کومو تصمیم در 20 مارس برای تعیین تنها فروشگاه های مواد غذایی, مشروب فروشگاه ها و رستوران ها که فراموش takeout به عنوان ضروری در طول همه گیر وادار به کسب و کارهای دیگر به طور موقت نزدیک است.

شکایت به نام حرکت سازندگان: مغازه اسلحه یک “بی معنی و خودسرانه حمله به حقوق اساسی نیویورک شهروندان و ساکنان” تصریح می کند که کومو “به طور نامحدود به حالت تعلیق در یک جزء کلیدی از متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده.”

نیویورک تبدیل به کانون شیوع کروناویروس در آمریکا با گزارش دولت بیش از 10,800 موارد جدید در روز شنبه بعداز کلی تعداد موارد تایید شده در دولت به 113,704. بیش از 3500 نفر کشته شده اند از ویروس.

کومو گفت که او انتظار چالش های قانونی به عنوان یک نتیجه از نظم و افزود: “این یک کند بعد اگر من شکایت کرد و پنج بار. دولت یک هدف بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de