رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoCuomo محبوبیت بالاترین سطح خود در 7 سال: نظرسنجی پخش زنده: اندرو کومو را فراهم می کند ایالت نیویورک coronavirus پاسخ به روز رسانی CDC مسائل مشاوره سفر به نیویورک سه جانبه دولت منطقه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید قرنطینه لازم نیست بیشتر (D) در روز دوشنبه شد و بارها و بارها مورد سوال توسط برادرش, سی ان ان , Chris Cuomo,کریستوفر (کریس) چارلز CuomoObama تشکر Fauci, Stephen Curry طول Instagram Live جلسه Fauci: ‘شما را به جدول زمانی. این ویروس باعث می شود جدول زمانی’ سی ان ان Cuomo: ‘گفتن حقیقت در مورد تهمت’ خطرناک تر برای Fauci از coronavirus بیشتردر مورد اینکه آیا فرماندار به فکر کردن در مورد تا به حال در مورد فکر و یا ممکن است همیشه فکر می کنم در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور.

هر زمان فرماندار همان جواب: “نه.”

طی مصاحبه ای در “کومو زمان نخست” دو برادران صحبت در مورد فرماندار جاه طلبی های سیاسی و همچنین نیویورک تلاش ها برای مبارزه با گسترش coronavirus که اندرو کومو گرفته به دادن اخبار روزانه جلسات.

تبلیغات

“با همه این چاپلوسی شما در حال گرفتن برای انجام کار شما در حال فکر کردن در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور؟” کومو خواسته برادر خود را.

“هیچ” فرماندار در پاسخ curtly.

“شما نمی خواهد جواب بده ؟” سی ان ان میزبان ضرب گلوله کشته است.

Chris Cuomo و سپس راه اندازی یک مجموعه از پرسش ها در این ولایت از جمله اینکه آیا او کومو ممکن است در نظر یک اجرا در آینده, و یا اینکه آیا او حتی باز به بحث, به همه آن بزرگان کومو پاسخ داد: “نه.”

تبلیغات

عقب و جلو می آید که برخی در رسانه های اجتماعی را تحت فشار قرار دادند چشم انداز فرماندار در حال اجرا برای رئيس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز قبل از آن گفت: در مصاحبه با “فاکس و دوستان” که او “نمی خواهد ذهن در حال اجرا در برابر اندرو” به عنوان رییس جمهوری خواه رئیس جمهور با انتقاد دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenCoronavirus باعث می شود کمپین های نجومی خائنانه برای, جو بایدن, جو بایدن تاپ مغلوب ساختن پیشی جستن با 9 امتیاز در فاکس نیوز نظرسنجی تظاهر کنندگان در اتاق بازرگانی برای جلوگیری از اعمال نفوذ در برابر دفاع از تولید عمل بیشتر.

کومو است و غالبا محروم ریاست جمهوری آینده آرمان در روزهای اخیر گفتن MSNBC اوایل روز دوشنبه که او نمی خواست برای تعامل با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpHealth بیمه Cigna Humana چشم پوشیدن از جیب برای هزینه های کروناویروس درمان پورتوریکو نیاز بیشتر فدرال برای کمک به مبارزه با COVID-19 Fauci می گوید مارس 30 فرمت ‘عاقلانه و محتاطانه تصمیم’ بیشتر در بازی های سیاسی.

“من نه درگیر شدن رئیس جمهور در سیاست گفت:” کومو. “من تنها هدف این است که برای تعامل با رئیس جمهور در همکاری. این است که هیچ زمان برای سیاست است. من قصد ندارم به یک سیاسی اختلاف با رئیس جمهور.”

“من در حال اجرا برای رئیس جمهور,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im