کومو رد تماس برای حذف کریستف کلمب مجسمه

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoLoretta لینچ به توصیه دادستان نیویورک به طور کلی در اعتراض به NYPD اعتراض پاسخ تهمت چهره غرق شدن انتخابات است اما شور و شوق و اقتصاد در کنار او سیندی مک کین ‘نا امید’ McGrath استفاده از تصویر جان مک کین در آگهی حمله مک کانل تر (D) گفت که او باور نمی کند شهر نیویورک مجسمه کریستف کلمب باید برداشته شود با استناد به اکسپلورر فرهنگی اهمیت به ایتالیایی-آمریکایی است.

خواسته در نشست خبری روزانه اگر آن را “زمان” مجسمه که می ایستد در یک 27-پا ستون در Columbus Circle “به” کومو پاسخ داد: “من درک می کنم این گفت و گو که در جریان بوده است برای چند سال [اما] کریستوفر کلمبوس مجسمه در برخی از راه های نشان دهنده ایتالیایی آمریکایی میراث در این کشور و ایتالیایی-آمریکایی سهم در این کشور” اگر چه او اذعان کرد که “برخی از اعمال… هیچ کس را پشتیبانی می کند.”

“مجسمه آمده است برای نشان دادن و نشان قدردانی برای ایتالیایی-آمریکایی سهم به نیویورک,” او اضافه شده است.

تبلیغات

تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس که جاروب ملت و کشورهای دیگر در هفته های اخیر دیده می شود defacing از چندین مجسمه در ارتباط با کنفدراسیون و یا نژاد پرستی به طور کلی از جمله شهردار سابق فرانک ریزو (D) در فیلادلفیا به عنوان پادشاه لئوپولد دوم بلژیک اعتقاد به کشته شدن تا 10 میلیون نفر در کنگو.

کلمبوس مجسمه قرار داده شده اند در Richmond, Va., که در آن معترضان انداخت یک مجسمه به دریاچه در شهرستان را برد پارک و بوستون که در آن آنها حذف مجسمه ، فرهنگی جشن اکسپلورر شده است انتقاد توسط آمریکایی های بومی گروه های حمایت که اشاره همزمان به اسناد از او سفارش, شکنجه اسارت و کشتار بومیان در جزیره هیسپانیولا. چندین شهر را جایگزین کلمبوس روز تعطیلات با مردم بومی را در روز به عنوان یک نتیجه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>