کومو تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از DPA به سطح شیب دار بالا coronavirus تست

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات غیر روحانی ممکن است زمینه را برای بازگشایی | دموکرات سطح شیب دار تا مذاکرات با Mnuchin در آینده کمک کند | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند در حدود 60,000 فرمانداران باید وظیفه و قدرت برای محافظت فاکس هیوم انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ‘مسخره جیر’: ‘لاف زدن بی وقفه تکرار خود را’ بیشتر (D) روز جمعه به نام رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSanders می گوید او نمی خواهد ‘drop dead’ اگر تهمت تصمیم گرفت در جهانی بهداشت یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات غیر روحانی ممکن است زمینه را برای بازگشایی | دموکرات سطح شیب دار تا مذاکرات با Mnuchin در آینده کمک کند | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند در حدود 60,000 Hillicon ولی: مقامات دولت فشار بیشتر برای انتخابات بودجه | Coronavirus نظارت نگرانی تا سطح شیب دار فشار برای حفظ حریم خصوصی لایحه | سناتورها هشدار برای استفاده از زوم | سازمان بپرسید FCC به لغو China Telecom مجوز بیشتر به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند به طور چشمگیری سطح شیب دار بالا تولید تست کیت و لوازم که کارشناسان بهداشت می گویند حیاتی خواهد بود به بازگشایی اقتصاد است.

کومو در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی گفت: تهمت باید با استفاده از قانون به نیروی تولید کنندگان به این موارد به دلیل خصوصی labs نمی تواند آن را انجام دهد خود به خود.

“ما نیاز به یک بی سابقه بسیج که در آن دولت می تواند تولید این آزمون در میلیون” کومو گفت که نیویورک تنها می تواند اجرای چندین هزار تست یک هفته.

تبلیغات

“ما 9 میلیون نفر از مردم ما می خواهند به بازگشت به کار. ما نیاز به بیش از چند هزار آزمون در هر هفته اگر این اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.”

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند گسترده آزمایش کلیدی برای بازگشایی اقتصاد, اما هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی آزمایشگاه ظرفیت در ایالات متحده به اجرا میلیون ها نفر از آزمون ها در هر هفته است.

کومو گفت: شرکت های بخش خصوصی باید آزمایش, اما آنها نمی باید از این منابع برای انتقال به تولید در مقیاس ماکرو و بدون کمک از دولت فدرال است.

“بیایید این تست به مقیاس به سرعت به طوری که ما می توانید شروع به ساختمان پل به بازگشایی اقتصاد,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه عنوان اهمیت گسترده آزمایش گفتن خبرنگاران در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که ramping تا تست در مقیاس بزرگ است که یک هدف است نه یک ضرورت برای مردم ارسال ،

تبلیغات

“ما می خواهیم به آن را دارند و ما در حال رفتن برای دیدن اگر آن را دارند. آیا شما به آن نیاز دارید ؟ هیچ. آن است که یک چیز خوب به انجام دهید ؟ بله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال صحبت کردن در حدود 325 میلیون نفر است. و که قصد ندارم به اتفاق می افتد به عنوان شما می توانید تصور کنید و آن را هرگز اتفاق می افتد با هر کس دیگری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است صرفهجویی با استفاده از دفاع تولید عمل به بهت و حیرت از فرمانداران و کارشناسان که دیدن یک نیاز مبرم برای حفاظت فردی تجهیزات و لوازم دیگر.

او به استناد قانون به سطح شیب دار بالا تولید هواکش و ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>