عمده خطوط کروز چند تن از آنان را دیدم اولین شیوع کروناویروس در کشتی های خود را به احتمال زیاد خواهد شد نه دیدن یک سکه از 2 تریلیون دلار بسته محرک سنا تصویب اواخر شنبه شب.

بسته محرک اقتصادی شامل 500 میلیارد دلار وام و ضمانت وام به صنایع تحت تاثیر این بیماری همه گیر اما به منظور واجد شرایط برای این وام یک شرکت باید “ایجاد شده و یا سازمان یافته در ایالات متحده و یا تحت قوانین ایالات متحده” و “قابل توجهی در عملیات و اکثریت کارکنان مستقر در ایالات متحده است.”

همان منطق امر خصوصی شهروندان باید یک شماره امنیت اجتماعی و فایل مالیات بر درآمد آمریکا به واجد شرایط برای محرک چک.

تبلیغات

بر خلاف دیگر مهمان نوازی صنایع و برجسته ترین خطوط کروز دریایی مقر خود و بسیاری از نیروی کار خود را به این معنی که آنها را پرداخت نمی کند آمریکا مالیات و یا صرفا استخدام آمریکایی است.

کارناوال Corp. صاحب شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط — یک شرکت است که تحمل تعدادی از COVID-19 شیوع بیماری در چندین کشتی در ماه گذشته — دفتر مرکزی اش در پاناما. رویال کارائیب گنجانیده شده است در لیبریا و خطوط کروز نروژی است که مقر آن در برمودا.

این تاکتیک با توجه به یک گزارش از واشنگتن پست انجام شده است تا حد زیادی به جلوگیری از پرداخت های آمریکایی, شرکت, مالیات و پس از آمریکا قوانین کار.

“ما نمی نیاز به یک کمک مالی از نظر ما دادن پول است. گرفتن یک وام تضمینی خواهد بود مفید” کارناوال اجرایی آرنولد دونالد گفت: به تازگی در HBO.

وقتی پرسیده شد که در جلسه روز شنبه حدود یک تماس را … جاش هاولیجاشوا (جاش) دیوید Hawley7 چیز به دانستن در مورد coronavirus بسته محرک پنج چسبیده امتیاز به یک T coronavirus مقابله تپه صبح روز سه گزارش— ,000,000,000,000: ایران جلوه های تاریخی ما را نجات تلاش بیشتر (R-Mo.) برای کشتی کروز شرکت ها برای تبدیل مستقر در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من می خواهم این مفهوم است.”

“بازگشت به آمریکا است. و پرداخت مالیات خود را” هالی توییتی پنج شنبه بعد از ظهر. “چگونه در مورد آن؟”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اگر آن را “بسیار سخت” را در نظر بگیرید و آنها را واجد شرایط برای وام های او اشاره کرد که آنها را استخدام بسیاری از مردم و ترویج فعالیت های اقتصادی.

“این بسیار سخت را به یک وام به یک شرکت زمانی که آنها در حال مستقر در کشور های مختلف, اما با این حال گفت: آنها هزاران و هزاران نفر از افرادی که در کار وجود دارد,” او گفت:. “کروز خط کسب و کار بسیار مهم است. … ما در حال رفتن به سعی و کار چیزی است.”

کشتی کروز در صنعت تجارت گروه کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن (CLIA) ارائه طرح به سیاستگذاران جلسه با معاون رئیس جمهور پنس و یک تماس تلفنی از Micky Arison رئیس کارناوال Corp. به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpNorth کره درخواست برای کمک در حالی که انکار هر coronavirus موارد: گزارش, ایران, حفظ, تهران ‘هیچ دانش’ از آمریکایی گروگان محل نرخ بیکاری افزایش به 3.2 میلیون نفر به کروناویروس ویران اقتصاد بیشتربا توجه به پست.

“برای بیش از 421,000 نفر در ایالات متحده که در مشاغل پشتیبانی شده توسط کروز صنعت ما را به ادامه کار با سیاستگذاران برای کمک به جامعه ما بهبود یافتن از تاثیر این بیماری همه گیر” CLIA سخنگوی باری Golin-Blaugrund گفت: پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de