مهم نظرسنجی آیووا اوراق بیش ظاهری برنامه نویسی خطا

سی ان ان و دس Moines ثبت نام باید اوراق انتشار برنامه ریزی شده از یک کلید نظرسنجی در شنبه کمتر از دو روز قبل از آیووا قفقاز پس از نگرانی هایی است که ظاهری برنامه نویسی خطا چپ یکی از پیشرو از حداقل یک نظرسنجی.

یک منبع با آگاهی از این تصمیم گفت: مانیتور کامپیوتر در مرکز تماس استفاده می شود برای انجام این نظرسنجی راه اندازی شد برای نشان دادن فونت در یک تر از متن عادی. که تنظیم قطع نام آخرین نامزد ذکر شده در تصادفی جهت تست پتانسیل دموکراتیک نامزدها. در مورد حداقل یکی از رای دهندگان به Buttigieg حامی تصادفی سفارش Buttigieg گذشته و پس Buttigieg نام ذکر نشده بود.

نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش شبکه تصمیم به لغو این نظرسنجی را انتشار. Des Moines, ثبت نام روز شنبه گفت که کاغذ و سی ان ان همراه با pollster ان Selzer تصمیم به انتشار این نظرسنجی.
“هیچ چیز مهم تر است برای ثبت نام و رای گیری همکاران از یکپارچگی نظرسنجی آیووا. امروز یک جواب مطرح شده موضوع را با راه بررسی اجرا شد که می تواند به خطر بیافتد نتایج این نظرسنجی. به نظر می رسد یک نامزد نام حذف شد و در یکی از مصاحبه است که در آن پاسخ دهنده خواسته شد تا نام مورد نظر خود را نامزد” نوشته کارول شکارچی, ثبت نام اجرایی ویرایشگر.

شکارچی نوشت که اخبار شرکای قادر به تایید این که آیا حذف Buttigieg نام اتفاق افتاده در طول بیش از یک مصاحبه.

مت Dornic سخنگوی سی ان ان تایید کرد که این تصمیم به انتشار این نظرسنجی.

“ما قادر به تعیین آنچه اتفاق افتاده در طول این جواب مصاحبه و نمی تواند تعیین اگر این یک حادثه جدا,” Dornic گفت: در یک متن. “سی ان ان, Des Moines, ثبت نام و Selzer & شرکت با هدف رعایت بالاترین استانداردهای بررسی تحقیق و بنابراین همکاران تصمیم به ادامه ندارد.”

این منبع با آگاهی از این نظرسنجی گفت: همکاران رسانه ای قادر به تعیین که چگونه بسیاری از مصاحبه های کارمند مرکز تماس به حال انجام شده و چگونه بسیاری از می تواند تحت تأثیر این نامزد نهایی نام بودن قطع در پایان.

“آن را به سادگی غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از مصاحبه ها می تواند متاثر شده اند. مگر اینکه ما 100 درصد اعتماد به نفس در داده های ما در حال رفتن به انتشار نظرسنجی” این منبع گفت: تپه.

بیشتر نظر سنجی عمومی انتظار می رود قبل از آیووا قفقاز که در آغاز 7 p. m. به وقت محلی در روز دوشنبه.

به روز شده در فوریه. 1, 10:27 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma