کریکت پیامبر راج توصیه می کند دو روز سفر به پرت که در آن شما می توانید با کلیک quokka selfie

“هنگامی که ما از دیدن این حیوانات ؟” می پرسد هندی batswoman پیامبر راج جالب ما به عنوان سربازان به مربی تیم ما در مرکزی پرت “من به دنبال به جلو به آن است.”

پیامبر در خانه است در شکوه سبز کریکت زمینه — پس از بازی با تمایز برای هند و در حال حاضر captaining این ODI جانبی — اما قلب او نهفته در سبز است که شما را مرتبط با جنگل. “من یک جنگل فرد است. من عاشق حیوانات و حیات وحش است.”

اما در حال حاضر او در یک شهر شلوغ — پرت — که او در حال بازدید, برای اولین بار. داشتن سفری دیگر نقاط استرالیا قبلی موارد از عالم مثال است مربا بسته بندی شده در سفرنامه پرت و او قصد دارد بیشتر از آن را. MetroPlus درایوهای همراه با:

Cricketer Mithali Raj recommends a two-day trip to Perth where you can click a quokka selfie

9 am

ما را یک قدم زدن در پرت‘s مناظر و صداها را. آن آفتابی است اما خیلی باد می وزد — پرت گزارش شده است که در میان windiest شهرهای جهان — همانطور که ما کشف موری خیابان و یادگیری در مورد محل از ایستگاه های آتش نشانی و پایه و اساس از مستعمره. “این مرا به یاد کلکته می گوید:” پیامبر به او بلعد درس های تاریخ در مورد این شهر به زبان انگلیسی ریشه های آن نیز بسیار کمی از یک ایرلندی اتصال. او را مجذوب زمانی که ما تصویب کتابخانه و شنود در مورد یک درخت رشد می کند که در داخل در میان تمام کتاب. “من آرزو می کنم من می توانم در داخل و خواندن یک کتاب بی سر و صدا.” است که به صبر کردن برای ما چیزهایی به انجام است.

ظهر

حتی به عنوان خورشید می تپد را در Hay Street ما پناه در داخل grand heritage ساختمان پرت نعناع باز در سال 1899 در پاسخ به کشف غنی طلا در Coolgardie و کلگورلی. تنها نعناع در جهان است که توسط دولت تضمین شده آن است سرمایه گذاران در سراسر جهان است.

Cricketer Mithali Raj recommends a two-day trip to Perth where you can click a quokka selfie

ما پرسه زدن به یک اتاق است که خانه بزرگترین سکه و پیامبر wide-eyed او به عنوان چک کردن غول 1,012-کیلوگرم سکه طلا (80 سانتی متر و قطر 12 سانتی متر ضخامت) با چهره ای ارزش 1 میلیون دلار استرالیا. “هیچ راهی وجود دارد هر کسی سرقت است که یک” او می خندد به خانه راهنمای توضیح می دهد که با اشتیاق زیادی استرالیای غربی پیوند با قطعات طلا و اسباب سرگرمی ما را با داستان همراه با قطعات طلا به نام “دست از ایمان’, ‘خوش آمدید غریبه’ و ‘عقاب طلایی’.

3 بعد از ظهر

سوان ولی فقط 25 دقیقه رانندگی از شهر ممکن است محبوب برای شراب خود را, اما ما بیشتر علاقه مند به کانگوروها. چگونه می تواند ما را گام به گام از استرالیا و نه به رخ کشیدن مورد نوازش یک کانگورو یا یک کوآلا?

آن چیزی است که در بالا از پیامبر را به انجام لیست و بنابراین با هیجان زیادی ما سر به Caversham حیات وحش در پارک قو دره. یک بار داخل, کریکت بلافاصله میدارد سفید کوچک کانگورو که به شرح زیر tepidly. آنها بهترین افراد در عرض چند دقیقه و پس از آن وجود دارد بدون توقف چیز شیرین آنها ارز. “شما نمی توانید به آنها مراجعه کنید در چنین نزدیکی هر جای دیگری” پیامبر به من می گوید پس از او به پایان رسید نوازش کوآلا و لکه بینی یک dingo “چیزی که با استرالیا است که آن را تا به برخی از حیوانات و پرندگان منحصر به فرد به این قاره دیدن آنها یک بار در طول عمر تجربه است.”

Cricketer Mithali Raj recommends a two-day trip to Perth where you can click a quokka selfie

پس از مناقصه آنها خداحافظی, ما لذت بردن از یک جای داغ cuppa’ قهوه در Yahava KoffeeWorks که درگیر آن کاربران در جالب قهوه مزه تجربه و اتمام بادام زمینی-روند ساخت در Morish آجیل که دارای طیف وسیعی گردد برای بیش از 20 سال با استفاده از سنتی خانواده ی دستور غذاها.

9 am

ما آماده برای پرواز. بالا و دور.

در هیئت مدیره Corsaire حمل و نقل هوایی زیبا-زرد شش نفره هواپیما ما را از این شهر گرفتن در شکوه نمایش است که آن را ارائه کرده است. “من قبلا در یک هلی کوپتر قبل از اما که بیش از بمبئی و من می توانید ببینید تنها سازه غول پیکر در آن زمان می گوید:” پیامبر با اطمینان نشسته در کنار خلبان. این زمان در اطراف او می بیند آب شفاف. “آیا آن را مانند یک نقاشی؟”

هنر فقط بهتر است که ما دایره و پس از آن زمین در Rottnest Island که دارای 63 خلیج و 20 سواحل نتیجه دادن مقدار زیادی از دامنه را برای فعالیت های آب است. که باید منتظر زمان دیگری برای در حال حاضر ما در حال آماده به کشف جزیره در یک جای شیوه ای منحصر به فرد و… بر روی یک Segway!

11 am

Segway یک “دو چرخ توازن شخصی حمل و نقل” ما همدم قابل اعتماد برای زن و شوهر بعد از ساعت. آن است و نه سرد وسیله نقلیه است که در آن کنترل به طور کامل به شما (شما فشار رو به جلو در این خودرو حرکت رو به جلو شما خم به عقب, ترمز آن). آن است که احتمالا یکی از بهترین راه برای کشف یک جزیره (و دوستدار محیط زیست و همچنین). پس از 20 دقیقه شروع برنامه ما پرتاب جلوتر هیجان گرفتن در نمایش خیره کننده از خلیج و آب صیقل با برس گردان در امتداد جاده ها از Rottnest که عمدتا پر از گردشگران است. وجود دارد برخی از تفسیر در حال اجرا در دستگاه مخابره فیلم ناطق وصل به گوش ما است از علاقه به پیامبر. “من غافلگیر شده بود برای پیدا کردن یک زمین کریکت در این جزیره است که در واقع خانه به تنها چند خانواده است.”

Cricketer Mithali Raj recommends a two-day trip to Perth where you can click a quokka selfie

3 بعد از ظهر

پس از چند ساعت خسته کننده در Segway و چرخه ما یک تفریحly ناهار که در آن ما صرف زمان بیشتری swatting flies از خوردن… نرم افزار نکته: Rottnest Island آلوده به مگس. آماده برای جنگ.

مگس ممکن است وجود دارد بسیاری از, اما Rottnest است که معروف ترین آن quokka جمعیت این جزیره به این پستانداران (در حدود 10 ، 000 از این حیوانات در اینجا زندگی می کنند). این quokka یک نوع کوچک کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز توصیف به عنوان “شاد ترین حیوان روی زمین” و نیز ابزاری در این جزیره نام فعلی خود را (داستان می رود که مهاجران اولیه فکر آن را یک موش و نام این محل “موش لانه’ که در طول زمان تبدیل شد Rottnest).

ما پیدا کردن یک تعداد کمی از آنها در وسط چند بوته مشغول جویدن دور در برخی از چمن است. یکی از quokkas لکه های ما و کمرویی گره ای رو به جلو است. ما ارائه می دهیم برخی از برگ آن می آید و نزدیک به ما بسیار علاقه مند در ارائه. و آن را به عنوان nibbles در برگ ما نزدیک به کامل quokka selfie. پیامبر خوشحال است که با عکاسی از خود با دوستان جدید خود را. “که من در Quokka جزیره و حتی موفق به دریافت یک عکاسی از خود با حیوانات, یکی از هیجان انگیز ترین چیزهایی که من انجام داده ام در زندگی” او پرتوهای.

(نویسنده در پرت در دعوت از گردشگری استرالیا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>