صنایع دستی شورای هند سالانه دیدار در Coimbatore در مورد پایداری و اخلاق و هنر

صنایع دستی شورای هند (CCI) برگزار می شود سالانه آن دیدار در Coimbatore در این سال و زیر بنای بحث در روز کنفرانس شد موضوع بودجه و CSR. برجسته افرادی که مشغول به کار با صنعتگران در زمینه طراحی و تکنولوژی و بازاریابی تجربیات خود را.

گیتا Ram, رئیس CCI مستقیما به نقطه در باز کردن آدرس: “ما باید به تغییر چرخ دنده ها در مورد چگونه ما در هنر و صنعت. آن است که کل اکو سیستم از هنر و صنعت است که نیاز به کمک دارد باید آن را در طراحی مداخله بازاریابی و یا فقط آگاهی در مورد آن است.” CCI تلاش برای پرداختن به این مسائل از طریق طرح های خود و صحبت از یکی از آنها به او گفت: “CCI درگیر با حداقل 200 کودک از صنعتگران در هر زمان داده شده. ما باید به آموزش برای حفظ و ما را به ملاقات با برخی از موفقیت در مکان هایی مانند Pathamadai در تامیل نادو و قطعات بنگال که در آن کارشناسان انجام آخر هفته کلاس برای کودکان در طراحی به نگه داشتن آنها را علاقه مند به این هنر و صنعت از پدر و مادر خود را.”

Thambalam exhibition in the city

سخنرانان Manish Saxena (او سر CSR طرح Aditya Birla) و Sharda گوتام (تاتا اعتماد) سفال تجارب خود را از نحوه شرکت و مداخله در رشد هنر و صنعت است. Manish گفت: این بافت از بنارس بوج و Pochampalli که با او در ارتباط است “با طراحی ورودی که با رشوه دادن صحت آن ما را گرفته اند این سن صنایع دستی به صحنه بین المللی است.” هر دو او و Sharda تاکید کرد نیاز به حساسیت های محلی صنایع دستی, صنایع دستی شناخت و ارائه پولی و همچنین حمایت عاطفی به صنعتگران. Sudha Shivkumar خزانه دار CCI یک مورد قوی برای پرداختن به چالش های واقعی. او گفت: صرف یارانه نمی شد جواب. “بازار تبدیل کرده بود فراتر از به رسمیت شناختن و از آن زمان به اذعان دارد که رقت انگیز زیرساخت های ناکافی راه های فروش و عدم در دسترس بودن مواد اولیه برای کمک به صنعتگران. آن را ضروری است برای قوی سیاست به اهرم مهارت و ایجاد فرصت.”

طراحی به سرب

  • Ashoke Chatterjee مدیر سابق موسسه ملی طراحی و رئيس جمهور افتخاری از CCI برای سال های بسیاری کشیده هیچ مشت زمانی که او پیچیده جلسه. “جهانی شدن است که از آن دوران برای محلی سازی. آن است که در مورد هنرمندان محلی مواد محلی و حتی محلی CSR. جوان می خواهید به شنیدن داستان قدرتمند. هزاره مطالبات اجتماعی مسئول محصولات است که باید برای مراقبت از این سیاره و کسانی که کمتر از مزایای. همه چیز را که CCI در حال انجام است در اینجا پاسخ آن است. ما چنین داستان افسانه مانند Aranmula Kannadi یکی. بیرون رفتن و به اشتراک گذاری آنها.

مشترک خزانه دار CCI, Sudha راوی مشترک قلب و گرم شدن حساب چگونه CCI پاسخ در زمان فاجعه و کمک Aranmula Kannadi سازندگان به عقب بر گردیم روی پای خود را ارسال کرالا سیل. CCI آورده در طراحی متخصص Aayush Kasliwal که پیشنهاد راه هایی برای اختراع دوباره هنر و صنعت است.

در مجموع Sharda Gautam ساخته تند و تلخ بیانیه ای در مورد وضعیت صنعتگران در کشور است. او گفت: “kaarigar و kalakaar (هنرمندان) در حال حاضر صرف majdoors (کارگران).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>