گردد برای چنای

“جواهرات من می تواند لود شده با احساسات میراث و تاریخ و یا فقط بر اساس غریب فانتزی” می گوید: Archana Aggarwal که در حال آمدن به شهر برای او قبل از ازدواج, از خود راضی نشان می دهد در اینجا با تم ها و طرح های که به خوبی با جنوب هند, زیبایی شناسی.

Crafted for Chennai

تاسیس در سال 2003 او جواهرات و اشیای قیمتی برچسب جدید نیست به Chennai او به عنوان شرکت در چندین نمایشگاه های قبل و آشنا است با آنچه در شهر می خواهد. “آنها آگاهانه خریداران که به دنبال کیفیت هستند و مجذوب الماس و من باید در نظر گرفته شود همه این جنبه ها در هنگام ایجاد یک خط ویژه برای این نمایش می گوید:” Archana.

Crafted for Chennai

او خواهد شد راه اندازی خود را Guttapusalu مجموعه در بسیاری از الگوهای مختلف با طلا ختنه نشده, الماس, polki و الماس. “یک جنوب هند, عروس, زینت خودش را با Kanjeevaram. طراحی جواهرات و اشیای قیمتی را با توجه به طعم و مزه از این عروس تامیل نادو برای این کار نشان می دهد. مجموعه جواهرات طلا با مات و گل رز طلا به پایان برسد و می تواند ترکیب بسیار خوبی با Kanjeevaram ابریشم.”

Crafted for Chennai

او همچنین ارائه انواع طاووس و پروانه مضمون قطعه. این مجموعه شامل حلقه گوش تاپ, آویز, گردنبند, chandbalis آویز گردن و گردنبند. “من در حال حاضر یک مجموعه گسترده ای از polki جواهرات و اشیای قیمتی آن را به عنوان روند در حال حاضر. من ایجاد این در باز تنظیم روش و سنتی موم تنظیم می گوید:” Archana.

او جواهرات و اشیای قیمتی است که صنایع با تمرکز بر ظرافت و روشنی تاثیر مغول و نواب در طراحی و موتیف. مجموعه او, او می گوید: سازگار سلطنتی و سنتی و همچنین معاصر و شیک روند و caters به سنین 18 تا 80. در نشان می دهد, Archana نیز خواهد بود سفارشات به صورت قرار دادی جواهرات و اشیای قیمتی.

می دانم که خود را طراح

Crafted for Chennai

Archana گل سرسبد فروشگاه واقع در دهلی نو. او جواهرات و اشیای قیمتی است که قیمت بین ₹50,000 و ₹50 لاخ. در سال 2018 او همکاری داشته اند با طراحی مد شورای هند FDCI هند دوخته هفته 2018. اضافه کردن یکی دیگر از پر برای او کلاه تا سال آینده او جواهرات و اشیای قیمتی شریک برای FDCI هند دوخته هفته 2019 و نمایش جواهرات او خط با طراح مد Reynu Taandon.

Archana Aggarwal را نشان می دهد که در فوریه 1 و 2 در Crowne Plaza از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر. برای اطلاعات بیشتر و تعیین وقت تماس 9810011171.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net