Covid اطلاعات غلط منحنی نشان می دهد هیچ نشانه ای از مسطح

جهان در حال تلاش برای مهار جریان جعلی اخبار اطراف covid-19 حتی به عنوان آن را هل می دهد در برابر این بیماری همه گیر با مستندات و دیگر اقدامات اضطراری.

واکسن اعتماد به نفس پروژه (VCP) یافت 240 میلیون دیجیتال و رسانه های اجتماعی پیام های جهان در Sars-Cov-2 در به طور متوسط از 3.08 میلیون روزانه پیام بین 1 ژانویه و اواسط ماه مارس آن مدیر هایدی J. لارسون نوشت: در طبیعت است. VCP یک پژوهش میان رشته ای در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. بسیاری از این پیام ها می تواند غلط یا گمراه کننده است.

رسانه های اجتماعی جعلی نوشته ها را می توان به پنج دسته گفت: Rakesh Dubbudu بنیانگذار Factly هند واقعیت-چک کردن وب سایت گواهی بین المللی واقع چک کردن شبکه (IFCN). این شامل محتوای مورد علل, علائم و درمان که در حال غالب در هند گسترش ویروس دولت اسناد و مدارک و ارائه اطلاعات نادرست از نظرات عکس ها و ویدئوها از سیاستمداران و تئوری های توطئه با جمعی از زوایای.

گمراه کننده پست در مورد این ویروس شروع به ظاهر شدن در ماه دسامبر 2019 هر چند در ابتدا این پست بودند در اطراف محور چین گفت: Dubbudu. پست های مربوط به هند شروع به ظاهر شدن در ماه فوریه است.

Facebook می گوید آن را در زمان پایین 40 میلیون پست در سطح جهان مربوط به covid-19 مارس. این شبکه اجتماعی قرار می دهد برچسب های هشدار دهنده بر روی پست ها یافت می شود نادرست است. “ما سیستم های خودکار به چالش کشیده اند بیش از 3.4 میلیون حساب هدف قرار دادن و دستکاری بحث در اطراف covid-19” توییتر گفت: در 23 آوریل است. توییتر گفت: گسترش آن “تعریف آسیب” برای مقابله با اخبار جعلی.

Infinite است “بزرگترین مقصر” در توزیع جعلی خبر گفت: Saurabh Shukla بنیانگذار و سردبیر از NewsMobile یکی از Facebook حقیقت-چک کردن شرکای.

با توجه به یک پست وبلاگ توسط Infinite, covid-هشتگهای مرتبط بر روی پلت فرم به نظر می رسد با اعلام خدمات عمومی مورد دستورالعمل های آن. Infinite مدیران داده شده است جدید, دستورالعمل سختگیرانه تر گفت: Infinite مدیر.

ShareChat میزبان بسیاری از اخبار جعلی در زبان محلی گفت: Dubbudu.

“اطلاعات غلط را می توان در مکان شما حتی نمی توانید تصور کنید,” گفت: یک واقعیت جستجوگر از یک IFCN تایید سایت در هند. در ابتدا وجود دارد پست از جمله کسانی که توصیه آب داغ حمام برای جلوگیری از عفونت است. به تدریج بیشتر محتوای خطرناک ظاهر مانند خبر جعلی از کشور چین بمباران شهروندان خود است. در حال حاضر وجود دارد ویدئوها از مردم تقلید می کنی عفونت و گمراه کننده معجزه درمان و درمان است.

“این بسیار دشوار است برای ما به کم ارزش کردن آن فیلم ها, چرا که آنها در حال آمدن از اقصی نقاط مانند یک روستا در ایالت بیهار” این واقعیت-جستجوگر گفت.

واقعیت-چکرز نگاهی به فیلم فریم به فریم برای شناسایی عناصر. “شما ممکن است دیدن یک احتکار یک نقطه عطف و یا چیز دیگری که اجازه می دهد تا شما را به شناسایی که در آن تصویری از آینده است. ما پس از تماس با پلیس و یا مقامات محلی برای تعیین اعتبار و صحت اطلاعات در این ویدئو” این واقعیت-جستجوگر ذکر شده در بالا گفت. جعلی پست نیز شناسایی کاربر از طریق گزارش ها و نکته آف یا از طریق خود کراوات یو پی اس با سیستم عامل.

نادرست و گمراه کننده پست آمده از هر دو در داخل کشور و خارج از کشور گفت: Shukla. “شده است وجود دارد یک پرش بزرگ در این,” او گفت:. برخی از پست ها بدل تصاویر ادعا می شود از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

ترین واقعیت-چکرز موافقم که اطلاعات غلط نیست که از رسانه های اجتماعی نوشته های تنهایی. NewsMobile است گران مقالات منتشر شده توسط ملی, اخبار سازمان.

این تاثیر می تواند قبر در بسیاری از موارد. شده اند وجود دارد گمراه کننده مقالات و نوشته ها در مورد بیمارستان بودن مهر و موم شده به دلیل coronavirus موارد است که می تواند در بازداشتن مردم از رفتن به این بیمارستان حتی زمانی که آنها واقعا نیاز به گفت: Shukla.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>