Covid امکانات بیمارستان برای دریافت اکسیژن در دهلی

دهلی دولت تصمیم گرفته است برای ارائه اکسیژن تسهیلات در همه تخت در COVID اختصاصی بیمارستان ها در پی افزایش مرگ و میر و اتهام سوء مدیریت از بیماران.

دهلی دولت مجاز بیمارستان برای خرید تجهیزات لازم در برابر DSHM بودجه.

دستور صادر شده توسط دولت دهلی نو گفت: “مشاهده شده است که شده است وجود دارد افزایش در تعداد موارد مثبت COVID-19 در گذشته یک هفته در دهلی نو و در نتیجه تقاضای اضافی از ICU تخت و تخت با اکسیژن تسهیلات است.”

“در نظر بالاتر از آن است که تصمیم به ایجاد اکسیژن امکانات موجود در تمام تخت های بیمارستانی موجود در تعیین COVID بیمارستان های دولتی از NCT دهلی نو. پزشکی مدیران/مدیران تمام تعیین شده COVID بیمارستان های دولتی از NCT دهلی نو در حال هدایت به ترتیب اکسیژن در تمام تخت بیمارستان که در آن لوله کشی اکسیژن در دسترس نیست از طریق کنکنترترس اکسیژن یا اکسیژن, سیلندر. تجهیزات لازم ممکن است تهیه شده توسط بیمارستان ها و همین ممکن است متهم در برابر DSHM Covid صندوق” آن بیشتر گفت.

دولت نشان داده که 984 نفر فوت کرده اند با توجه به COVID-19 تا اکنون در دهلی اما مخالفان ادعا کرده است که تعداد مرگ و میر عبور کرده اند 2,000.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>