Covid تلفات عبور از 300 عنوان منحنی حاضر به خم شدن

دهلی نو:
هند روز یکشنبه ثبت 1,195 موارد مثبت covid-19 بیشتر در یک روز مصرف کل به 9,020. این بیماری ویروسی ادعا کرده 306 زندگی می کند تا کنون 59 نفر تسلیم شدن به این بیماری در طول روز.

تعداد coronavirus موارد در هند رسید حداقل 10 برابر در طی 21 روز در سراسر کشور مستند است که اجرا می شود از طریق پنج شنبه با افزایش روزانه تعداد موارد افزایش همگام با دولت ramping تا تست برای ویروس.

دولت از 1200 تست نمونه یک روز زمانی که این کشور در ابتدا گزارش های محلی انتقال covid-19 موارد است. تست شد به تدریج افزایش یافته و به 10,000 نمونه یک روز و این همزمان با افزایش تعداد موارد است.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) قبلا گفت که آزمایش covid-19 باید ramped تا در مناطق گزارش تعداد موارد است. راس تحقیقات پزشکی سازمان روز یکشنبه گفت که در مجموع 195,748 نمونه آزمایش شده اند تا کنون. “در آخرین پنج روز به طور متوسط 15,747 نمونههای آزمایش شده در هر روز و 584 از آن به ترتيب مثبت,” دکتر گفت: Manoj V. Murheka از ICMR.

برای افزایش ظرفیت آن تصمیم گرفته شده است برای توزیع مسئولیت آزمایش نمونه ها به طور مساوی در سراسر دولتی و خصوصی دانشکده پزشکی آیت در یک صورت فوری وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز یکشنبه گفت:.

“این نهاد انتظار می رود به عنوان استادان دانشکده های پزشکی در منطقه اختصاص داده شده و تسهیل استقرار covid-19 تست امکانات در کشورهای مربوطه. دولت به کارگردانی آنها را به کار در هماهنگی با دولت” گفت: Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت.

دولت در روز یکشنبه همچنین گفت که آن را با تمرکز بر افزایش ظرفیت اولیه پزشکی زیرساخت های اختصاصی از جمله بیمارستان جداسازی تخت مراقبت ويژه (ICU) تخت و امکانات قرنطینه. این بخشی از مراحل گرفته شده بود و آماده برای پذیرش و درمان بیماران برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“همانطور که در امروز در حالی که نیاز تخت برای 8,356 موارد تخمین زده می شود 1,671 (20% از تایید موارد متوسط و شدید/انتقادی علائم بالینی) در حال حاضر در دسترس از تخت 105,980 در 601 اختصاصی covid-19 بیمارستان در سراسر کشور” گفت: Agarwal. تعداد جداسازی تخت در بیمارستان اختصاص داده شده در سراسر کشور است که بیشتر افزوده شده او گفت:.

وجود 250 تخت از جمله 50 تخت ICU و 70 هواکش در تمام هند موسسه علوم پزشکی دهلی نو Agarwal گفت. در Safdarjang بیمارستان یکی از بلوک های کامل که دارای 500 تخت است تبدیل شده است به یک covid-19 بلوک. “ما ارائه 1,680 تخت به آندرا پرادش” او گفت:.

“وجود دارد 148 هواکش در دسترس است. ما ارائه 444 اضافی هواکش. ویژه یک افسر پزشکی منصوب شده است در هر دولت است. ضد آب چادر نیز در دسترس هستند در مناطق دور افتاده و دو نفر را می توان در یک چادر” Agarwal گفت. در مورد 20,000 آموزش مربیان را تبدیل به جداسازی بخش با 5,000 مربیان تبدیل می شود در مرحله اول ،

بهداشت و درمان پرسنل نیز در حال آموزش از طریق موسسات از اهمیت ملی مانند AIIMS و موسسه ملی سلامت روان و مغز و اعصاب-علوم است. آموزش آنلاین ماژول و آموزشی برای یک مدیریت مدیریت بالینی عفونت, پیشگیری, کنترل, پزشکی, مدیریت زباله و اپیدمیولوژی شده اند برگزار شده توسط این نهاد. مسخره دریل نیز سازماندهی شده برای آماده سازی خط مقدم پزشکی کارگران است.

Dr Jayaprakash Muliyil اشاره کرد اپیدمیولوژی و رئیس کمیته مشورتی علمی از موسسه ملی اپیدمیولوژی ICMR گفت: “این سوال مطرح می شود که آیا این افزایش در موارد مثبت است که با توجه به عملکرد تعدادی از تست های که ما در حال انجام این روزها نسبت به آنچه ما انجام شد. از سوی دیگر آن را نیز می تواند به معنای میزان عفونت در جمعیت در حال افزایش است که انتظار می رود در هر بیماری همه گیر. در تحلیل نهایی این باید یک اثر هر دو این پدیده ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>