COVID-19:دوستی پایدار عملا یک منبع قدرت در طول همه گیر

هر شب پس از مستندات برای اولین بار آغاز شد و در ماه مارس Mridul جورج بوده است ‘جلسه’ 16 و دوستان و همکاران تقریبا بیش از یک فنجان چای. ارشد توسعه دهنده نرم افزار با نیلسن کوچی می گوید او chayakootam یا چای گرفته تا تاسیسات در این روز از انزوای اجتماعی و فاصله. همه گیر اتحادش را تغییر پویایی دوستی برای تقریبا همه در سراسر سن گروه. اگر دوستان قدیمی باید وصل دیگران پیدا کرده اند و زمان به افراط در افراد خود را.

Mridul George

Mridul جورج

“قبل از مستند و همه ما را گام به گام از دفتر با هم هر روز برای چای. با مستند این است که چگونه ما در تماس باشید. همه سیاهههای مربوط به تماس ویدیویی با توجه به زمان هر فرد است. ما ممکن است جلسه عملا حتی تا ما از نو خلق و خوی — هر یک از ما از یک فنجان چای هنگامی که ما وارد شوید” او می گوید. در حال حاضر و سابق و همکاران/دوستان بخشی از این گروه است. تعطیلات آخر هفته برای بازی های مانند Pictionary یا خنگ باکلمات.

تناقض خود انزوا و اجتماعی فاصله آورده اند و مردم نزدیک تر است. حلق آویز کردن به عنوان یک گروه و گرفتن بیش از یک قهوه و یا نوشیدنی از روی میز به عنوان محل کار جلسات. با تمام دل تنگی در اطراف روابط عمومی و دوستی در خصوص تبدیل شدن به یک تاسیسات برای بسیاری از. مانند جواهرات و اشیای قیمتی طراح و سبک راجی آناند از چنای که زندگی دور از خانواده. دوستان او در حال ارزشمند سیستم پشتیبانی.

Raji Anand

راجی نند

او دوباره با دوستان قدیمی در حالی که برخی از های اخیر دوستی را پژمرده به ایجاد فضا برای بیشتر معنی دار دوستی. “قبل از همه گیر هنگامی که شما socialised بیش از یک نوشیدنی و یا در یک شب از شما بودند فقط انهدام است. در حال حاضر کیفیت تعامل تغییر کرده است. بیش از مردم من استفاده می شود به طور منظم ملاقات من سقوط در آن من می دانستم که از قبل برای حفظ و اطمینان من در طول این زمان دشوار است. این مردم بودند که با آنها من نمی تواند اتصال اغلب با توجه به برنامه گیج کننده,” او می گوید.

Indu Sharma

صنعت Sharma

برای آلمان مبتنی بر صنعت Sharma, این مستند در هند به این معناست که او می تواند گرفتن با دوستان خود صرف نظر از تضاد مناطق. “در این زمان بوده است که یکی برای دوستان و دوستی; با تشکر از فن آوری و رسانه های اجتماعی آن را بسیار آسان تر می گوید:” صنعت که دوستان در حال گسترش در سراسر هند و دیگر نقاط جهان است. او در تعامل با آنها به طور مداوم در طول روز و یا در واتساپ یا زوم تماس.

حسرت برای پردیس

برای رشد یو پی اس دوستی ساخته شده است آسان تر با زمان و فن آوری است. اما کوچی مبتنی بر 14 ساله آنو یک (تغییر نام) می گوید: دوستی فقط پیچیده است. “با مقدار کار مدرسه ما به لطف کلاس های آنلاین دوستان و دوستی ها باید کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در لیست اولویت است. همه ما لازم نیست که گوشی های تلفن همراه و یا دسترسی به رسانه های اجتماعی — چگونه ما با یکدیگر صحبت می گوید:” کلاس نهم ، آنو و دوستان او سعی تماس های تصویری “اما ما برنامه clash — هر دو پدر و مادر در محل کار و یا یکی از ما تکالیف درسی یا کمک درسی. در مدرسه همه از ما بودند در همان محل و در زمان حال برای هر یک از دیگر.”

Mitr P از بنگالور که تبدیل به 12 اوت 2 می گوید: “من شده اند انجام تماس های ویدئویی با دوستان من است. من از دست آنها و بسیاری به دلیل حاضر نمی تواند جایگزین ارتباط من احساس می کنم با آنها در مدرسه است.” اما Mitr ساخته شده است یک دوست جدید: یک همسایه سگ حیوان خانگی به نام پیش. “من در ابتدا مردد بود که من استفاده می شود به ترس از سگ. اما او دوستانه بود. او نمی تواند جایگزین دوستان من اما او جایگزین,” او می گوید.

راجی احساس می کند که این دوستی ها ساخته شده و شعلهور — امر اتفاق نمی افتاد اگر نه برای این بیماری همه گیر. “برخی از دوستی ها کاهش یافته است اما من فکر می کنم این روابط شکل گرفته در طول این زمان هستند که از گذشته خواهد شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر