COVID-19: آیا کلاس های مجازی تغییر راه ما یاد بگیرند ؟

بنگلور-بر اساس Nandana Varma چسب به کامپیوتر خود را این روزها. کلاس 10, دانشجو, Nandana انجام شده است آنلاین Edivet دوره و همچنین به عنوان یک سگ احساسات و دیگری در سگ شناخت. “من می خواهم برای تبدیل شدن به یک دامپزشک,” او می گوید. Nandana است همچنین یادگیری فرانسوی غربی صوتی و چگونه به بازی گیتار از طریق اینترنت. “من دوست ندارم بیکار ماندن و لذت بردن از یادگیری چیزهای جدید,” او می گوید.

او نه تنها با استفاده از زمان مستند به ماندن در خانه و مطالعه است. Jigin لارنس در یک استراحت از کار است. امید به دنبال کارشناسی ارشد در اروپا و او پیوست اتحاد فرانسه د Trivandrum (AFT) برای یادگیری و کلاس های خود منتقل شده آنلاین تا زمانی که مستند به پایان رسیده است.

AFT با استفاده از دو سیستم عامل خود را برای کلاس های آنلاین – زوم و دوشنبه داد. می گوید Nandana که همچنین ثبت نام در عقبی: “زوم است که در آن استاد ما دارای دهان و دندان ما تمرینات. ما مطالعه مواد در دسترس هستند در دوشنبه داد. ما می توانیم دسترسی به پلت فرم حتی بعد از کلاس ساعت به انجام مشق شب ما و یا به سادگی به تمرین. من احساس این معلم قادر به پرداخت هر یک از ما به طور معمول مقدار زیادی از توجه است.”

Capablanca Chess School’s Chess@Home

اما کلاس های آنلاین در حال کار کردن به عنوان یک مزیت برای Capablanca شطرنج, مدرسه است که معمولا انجام کلاس در مرکز آن در Ulloor, تریواندروم. مدرسه شطرنج آغاز شده@Home در مارس 5, یک پلت فرم آموزش آنلاین. به عنوان Padmaesh MK یک دانش آموز در Capablanca توضیح می دهد: “این شبیه به یک حالت عادی درس جلسه که در آن شما می توانید ارتباط برقرار کردن با معلم. این کلاس ها شامل هر دو تئوری و جلسات.”

Vijin ببو علمی هماهنگ مدرسه می گوید: آن را آسان تر برای ارزیابی پیشرفت دانش آموز آنلاین. “به عنوان آنها را برای تکمیل تکالیف خود را آنلاین سیستم مانیتور تعدادی از تلاش این دانش آموزان در زمان برای مشق شب خود را قبل از ارسال پاسخ خود را. هر دو پدر و مادر و معلمان می توانند درک منحنی یادگیری از بخش های خود را,” او می گوید.

مدرسه شاهد افزایش پذیرش از مستند آغاز شد. “به غیر از دانش آموزان از کلم و تیروپور ما دانش آموزان از مکان های دیگر مانند بنگلور و چنای ثبت نام آنلاین. ما قصد داریم به ادامه شطرنج@خانه حتی پس از مستند برداشته شده است می گوید:” Vijin.

Online Carnatic vocal lessons by Sivaparvathy Ravikumar

پدر و مادر بسیاری از آنها در حال کار از خانه در حال حاضر در حال تبدیل به دیجیتال کلاس های سرگرمی برای حفظ کودکان خود را درگیر.

می گوید Sivaparvathy Ravikumar که به تازگی اضافه شده جدید دانش آموزان از غرب آسیا به او فهرستی: “من اجرا آنلاین Carnatic درس های صوتی. زمانی که مستند آمد به اثر من دریافت سوالات از سراسر جهان است.” Sivaparvathy با استفاده از زوم و Botim به تعامل با دانش آموزان خود را. یک برنامه به نام Sruthi به عنوان یک shruthi جعبه برای درس. اگر چه او می خواهم به آموزش بیشتر دانش آموزان Sivaparvathy می گوید او مردد است به عنوان اتصال به اینترنت یک مشکل است. “همانطور که من ترجیح می دهم یک به یک درس من نمی قادر خواهد بود برای مدیریت کلاس زمانبندی خوب اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از دانش آموزان,” او اضافه می کند.

Dance class led by Sree Devi S

چنای بر اساس danseuse Sree Devi که تدریس شده است Bharatanatyam, Kuchipudi و Mohiniyattam از طریق اسکایپ برای چهار سال گذشته ناراحت شد زمانی که او به طور منظم گروه از دانش آموزان قادر به حضور در درس با توجه به مستند. اما او در حال حاضر خوشحال است که هر کس نشان دادن آنلاین. “حتی دانش آموزان من از کانادا بودند که پیدا کردن آن سخت به ورود آنها به عنوان محدود در خانه با بچه ها در حال حاضر آنلاین می گوید:” Sree Devi و اضافه کرد که او بیش از حد دیده می شود افزایش در پذیرش.

“من به تازگی اضافه شده یک دانشجویی از پنجاب و همچنین کسی که می خواهد برای یادگیری Bharatanatyam,” او می گوید. جای تعجب دانش آموزان خود را در چنای درخواست که او ادامه کلاس های آنلاین حتی پس از این مستند به عنوان آنها پیدا کردن آن “راحت تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>