حیدرآباد:
بیست و هفت نفر تست مثبت برای رمان coronavirus (covid-19) در Telangana روز پنج شنبه با تعداد کل موارد در حال حاضر ایستاده در 182. از آنها سه نفر مرخص و در همان روز.

یک روز قبل از آن در روز شنبه سه نفر فوت کرده در حالی که تحت درمان با در نظر گرفتن مجموع covid-19 تعداد مرگ نه در دولت.

با توجه به رسانه بولتن از Telangana, دولت, 128 covid-19 مثبت بیماران در حال حاضر تحت درمان در دولت که در آن دولت-اجرای بیمارستان گاندی شده است تبدیل به مرکز برای درمان تمام بیماران. یک روز قبل از آن 30 موارد مثبت گزارش شده بود که همه آنها در ارتباط بودند به جماعت مذهبی برگزار شده در مرکز Nizamuddin در دهلی نو بود که انجام شده توسط Tablighi Jamat (فرقه ای از اسلام سنی) از 13 تا 15 مارس.

تا کنون در Telangana, 17 بیماران مرخص شده بعد از بهبود از covid-19. حدود 300 نفر است که با حضور این جماعت در دهلی نو در حال آزمایش می شود و در عین حال گفت: بیانیه ای از وزیر K. Chandrashekhar رائو را در شب چهارشنبه.

در همسایه state of Andhra Pradesh (AP), 38 جدید covid-19 موارد گزارش شده در پنج شنبه, گرفتن مجموع تلفات به 149. یک روز قبل از آن با این حال 68 موارد مرتبط Tablighi Jamat جماعت بودند گزارش شده است. AP وزیر Y. S. Jagan موهان ردی همچنین گفت که دولت را دریافت دو تست بیشتر مراکز در گنٹور و کاکینادا. Jagan موهان ردی در اوایل هفته همچنین گفت که 1085 نفر از AP حضور داشتند در این نشست در دهلی نو. AP در حال حاضر مرکز آزمون در ویجیاوادا Tirupati کاکینادا و جاهای دیگر.

در ماه گذشته هر دو کشور اعلام کرد کاهش پرداخت حقوق کارکنان دولت و نمایندگان انتخاب می شوند. در آندرا پرادش دولت در اوایل این هفته تصویب دستور تعویق انداختن پرداخت 100 ٪ از حقوق Jagan موهان ردی دولت MLAs, MLCs و همه اعضای منتخب نهادهای محلی (و مردم برگزاری معادل مواضع و اعضای تمام شرکت های دولتی).

این تصمیم با توجه به این که همه جریان درآمد از AP خشک شده اند با توجه به این مستند شامل گسترش coronavirus (COVID) بیماری همه گیر. Jagan موهان ردی در بیانیه ای افزود که دولت هزینه کرده است “به شدت افزایش یافته است” در حالی که درآمد آنها به شدت کاهش می یابد و تشکر از (دولت) کارکنان برای دادن رضایت خود را در به تعویق افتادن پرداخت.

با توجه به این ترتیب دولت مورخ 31 مارس, حقوق IAS/IPS/IFS افسران در این دولت نیز خواهد شد معوق 60%, در حالی که همه کارکنان دولت (به جز کلاس-کارکنان 4) از جمله کار-شارژ کارکنان و افراد درگیر از طریق یک شخص ثالث نیز باید حقوق خود را/دستمزد/دستمزد کاهش 50 ٪ در دولت است. کلاس-4 کارکنان این را ببینید, کاهش 10 ٪ در حقوق خود را.

در Telangana, KCR, پیش بینی آب و هوای اقتصادی سخت پیش رو KCR اعلام کرده بود در 30 مارس حقوق و دستمزد-کاهش 75% برای خود دولت MLAs, MLCs دولت شرکت رؤسا و نمایندگان محلی دیگر بدن. او با این حال گفت که آن را نمی شود به پزشکان و افسران پلیس (کار برای دولت) و آنها را نیز دریافت مشوق برای خدمات خود را.

پرداخت و برش در Telangana نیز تمدید شده است به IAS/IPS/IFS و دیگر چنین مرکزی خدمات دولت از افسران که خود را حقوق پایین آمدن 60%, در حالی که سایر دسته از کارکنان خود را به حقوق نصف شده است. برای کلاس-4 پیمانکاری و قرارداد کارکنان وجود خواهد داشت 10% کاهش در حقوق و در حالی که همه دسته از بازنشستگان خود را ماهانه بازنشستگی نصف کاهش داده و کلاس چهارم بازنشسته کارکنان را کاهش حقوق 10٪.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im