COVID-19: دو کرالا دوستان با Instagram داستان برای کودکان در همه گیر

تمام وجود به گوش امروزه بحث و نگرانی در مورد چیزی بزرگسالان تماس ‘KovyNintee’. برای تلفن های موبایل خنده دار. من فقط نمی تواند به نظر می رسد به آن را نگه دارید در هر زمان که من با شنیدن نام.

کمی دیا بهت زده در مورد ‘KovyNintee’ نه COVID-19. او در شگفتی که چرا او را به ماندن در خانه در طول تعطیلات تابستان, چرا پدر و مادر او در حال رفتن به کار می کنند و به همین دلیل مادر او می پرسد او را به شستن دست های خود را به طوری که اغلب. این زمانی است که مادر او می گوید یک داستان در مورد “دار و دستههای شیطان هیولا در حال اجرا در اطراف و موجب ترس مردم’ و چگونه او می تواند به مبارزه با آنها داخل خانه ماندن و محافظت از خود را با استفاده از دارو یا زهر ابکی به نام sanitiser’ و ماسک.

COVID-19 مستند الهام بخش بسیاری از هنرمندان به از بند باز کردن خلاقیت خود و در میان آنها Arjun Sankar و Anjali آنیل. آنها آمده اند با ‘KovyNintee — دیا می شود نبرد آماده’ یک داستان کودکان در Instagram. Arjun, معمار و Anjali در سال آخر معماری دوره در مقدس هلال دانشکده معماری الووا, نگاهی به بیماری همه گیر از دیدگاه یک کودک با Anjali نوشتن داستان و آرجون انجام تصویرسازی.

Arjun Sankar

آرجون می گوید او زده بر اساس این ایده از یک تصویری از خود را پنج ساله خواهر زاده Vibha Sooraj که در آن او در مورد ویروس. “این خنده دار است که او می گوید که ما باید آن را تعقیب دور. او توصیه می کند مردم به خانه های خود و برای شستن دست های خود و استفاده از ماسک. که زمانی که من فکر کردم در مورد امکان نگاه کردن به این وضعیت از دیدگاه یک کودک می گوید:” آرجون بومی تریسور.

Anjali Anil

او در مورد این ایده با Anjali او تاریخ از کالج و این که چگونه داستان محسوس. “این ایده خود را به نگه داشتن آن را به عنوان “KovyNintee’ به عنوان این است که چگونه یک کودک را تلفظ کلمه” او می افزاید.

Anjali می گوید که دیا شده است مدل در Vibha با لباس و زبان بدن و اقدامات ثبت شده در تصاویر. “پس از من تو را دیدم این ویدئو او فرستاده من طرح اولیه. سپس من شروع به کار بر روی داستان می گوید:” آنجالی که در زندگی کوچی.

From ‘Kovynintee’ Instagram story

در حال اجرا به 10 ورق از جمله پوشش صفحه آرجون می گوید آنها visualised ویروس به عنوان یک هیولا به آن را آسان تر برای کودکان به درک مفهوم. “بسیاری از آنها را نمی دانم چه یک ویروس است در حالی که آنها آشنا با هیولا از طریق داستان و فیلم. من نگه داشته اند نقاشی های رنگارنگ نگه داشتن کودکان در ذهن می گوید:” 24 ساله.

Anjali, 23, اضافه می کند که اگر چه داستان به اهداف آنهایی که کمی, این پیام برای همه وجود دارد. “ما برنامه ای برای کار بر روی یکی دیگر از لحاظ اجتماعی-مربوط به موضوع” آنجالی می افزاید.

شما می توانید داستان در Instagram صفحه arjunsankarps

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>