COVID-19: این هنر جمعی در کرالا راه اندازی داستان سرایی های زنجیره ای خود در Facebook صفحه

“وجود دارد یک جنگل… همه حیوانات و پرندگان مشغول جوراب ساق بلند, غذا قبل از باران های موسمی در مجموعه…آنها را تضمین کرده اند که خانه های خود را به خوبی محافظت می شود. اما این میمون که نگران است و غیر مسئولانه است مانند برخی از افراد در جامعه ما…” بازیگر Vinay Forrt است که روایت یک داستان در یک ویدیو شات از خانه خود را در فورت کوچی با سه و نیم سال پیر پسر Vihaan ایستاده در کنار او. این تصویری است که برای Facebook صفحه Kamura جامعه هنری جمعی از هنرمندان و دوستداران هنر مستقر در کالیکوت.

Vinay است که در میان سرایان برجسته در ‘داستان عکس’ آغاز شده توسط جامعه در طول این مستند با شعار ‘زنجیره ای از داستان های به التیام و اتصال’. آن را راه اندازی در مارس 4 با یک داستان روایت بازیگر-تهیه کننده Joju جورج.

در میان دیگران ایم که در ارتباط با پروژه در حال بازیگران Unniraja و Vinod Kovoor, مدیر هنری, Anees Nadodi و نویسنده Kalpatta Narayanan. “Scenarist سيد Parari و بازیگر-قصه مانو خوزه توافق کرده اند که به بخشی از این پروژه می گوید:” M Noushad یکی از بنیانگذاران جامعه است. Kamura آغاز شده بود سه سال پیش به عنوان یک فروم به استفاده از هنر برای “جوانان توانمندسازی و آگاهی اجتماعی.” در میان اعضای هسته کسانی هستند که باید با هم مورد مطالعه و میل برای تئاتر. “علاوه بر این خیابان نقش و کارگاه های آموزشی ما را در انجام هنر بر اساس جلسات درمان برای کودکانی که جان سالم به در برد سیل در Wayanad و Pathanamthitta. ما قویا بر این باورند که هنر می تواند زخم التیام یابد و پیوند” Noushad اشاره می کند.

زمانی که مستند اعلام شد, جمعی brainstormed برای برنامه ای برای رسیدن به مردم محدود به خانه های خود. “ما طرح اولیه بود برای به اشتراک گذاشتن داستان از طریق زوم برنامه با کسانی که در قرنطینه. اما که مطرح شده چند مشکلات عملی. که هنگامی که ما تصمیم به گرفتن داستان به کل جامعه است. از طریق شبکه ای از دوستان در زمینه های مختلف ما می تواند طناب در بسیاری از نام های مشهور. در همان زمان ما شامل برخی از شگفت انگیز سرایان که ممکن مشاهیر” Noushad می گوید.

داستان های الهام بخش

در این مختصر با توجه به قصه گوهای بود که آنها نباید شامل هر تجربیات شخصی و یا داستان موعظه. در عرض پنج دقیقه می تواند آنها را به جلو تنها مشاهدات یا اخلاق متصل به آن داستان خاص.

Vinay که معرفی شد به جمعی از طریق Anees Nadodi یک عضو فعال Kamura می گوید که او به دنبال فرصتی برای ارتباط با مردم در این زمان مشکل و او را به دو بار فکر می کنم زمانی که او نزدیک شد تیم. “من در سراسر این داستان در اینترنت. آن را به حال طنز نیز به عنوان یک پیام می گوید:” این بازیگر اضافه کرد که داستان منتقل می کند که هنگامی که ما ارائه مشاوره و یا کمک به یک فرد اطمینان حاصل شود که دومی آن را سزاوار.

Actor Vinay Forrt narrating the story as his son, Vihaan, looks on

بازیگر Vinay Forrt روایت داستان خود را به عنوان پسر Vihaan به نظر می رسد در | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Kalpatta Narayanan مشترک یک داستان در مورد عیسی مسیح در حالی که Joju recollected یک داستان که الهام بخش او را به عنوان یک هنرمند. “همه رویاهای ما و از آن مهم است به ماندن عاقل و هوشمند هنگامی که ما به دنبال آن رویاها می گوید:” این بازیگر در این ویدئو.

در ضمن Anees مدیر هنری از فیلم هایی مانند Varathan لوکا Sudani از نیجریه و Thamasha گرفت تا چینی افسانه در مورد چگونه امواج تشکیل شد. وجود این دختر زیبا در یک روستا که نفرین بود و اگر کسی در عشق با او و یا او را لمس کرد او را ذوب دور. در نهایت او در عشق سقوط با یک روستایی و یک روز آنها ناپدید می شوند به اقیانوس. آنها reborn به عنوان امواج است که هنوز هم لازم نیست یکدیگر را لمس می رود ، “این هیچ پیام. اما این قصه باید گفت از آنجا که تنها پس از آن خواهد شد به اعتقاد ما در همه چیز عجیب و غریب است که اتفاق می افتد در اطراف ما مانند وضعیت کنونی است. که فکر می کردم که می شود وجود دارد شیوع ویروسی که همه ما خواهد بود مجبور به رفتن برای یک مستند?” muses Anees.

Anshif Majeed هماهنگ کننده ‘داستان عکس و سيد خلاق و ویژگی های سر. این تیم در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک فرزندان این برنامه شامل داستان های نقل شده توسط کودکان. “ما می خواهیم به نگه داشتن زنجیره ای در حال اجرا به عنوان زمانی که ممکن است” می افزاید: Noushad.

اتمام Facebook صفحه Kamura جامعه هنری به گوش دادن به داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>