COVID-19: وجود دارد بیشتر به شماره 40 از قرنطینه

امروز در مارس 3, ما تکمیل 40 روز از lockdown; احتمالا اولین بار در حافظه زندگی که کل کشور بوده است و تعطیل. در مارس 25, هند شروع بی سابقه مستند از کرور سرخپوستان در کشور برای مقابله با گسترش COVID-19.

چهل است که تعداد قابل توجهی در سراسر فرهنگ ها و نظام های باور.

یک دوره کامل بارداری

اتصال شروع می شود با به معنای واقعی کلمه با آغاز زندگی بشر است. بارداری از انسان بارداری 40 هفته (280 روز). “تاریخ تحویل معمولا برای محاسبه از اولین روز از آخرین دوره قاعدگی و بارداری حدود 40 هفته است. تنها 4 درصد از زنان و تحویل در موعد مقرر. برخی از حاملگی به گسترش 42 هفته اما معمولا در هند, ما منتظر نیست فراتر از 40 هفته به عنوان عوارض به نظر می رسد به منظور توسعه پس از آن در این زمینه می گوید:” دکتر اهنگر Sanel جورج ارشد متخصص زنان, Thrikkakara شهرداری تعاونی بیمارستان (کوچی).

پس از زایمان دوره ای از سلول نیز معمولا 40-45 روز بسته به اینکه کدام بخش از کشور هستید و یا ایمان خود را. “شش هفته حبس یا سوا مهینا (45 روز) توصیه می شود پس از زایمان در بسیاری از جوامع شرقی هند می گوید:” محقر Rashmi سینها از Patna. “این دوره است که برای مادر به جبران پس از تحویل و سالم پرورش نوزاد. به عنوان هر دو بدن آنها ضعیف هستند این مهم است که آنها را نگه داشته و دور از عفونت. به طور سنتی هر دو مادر و کودک داده می شود روغن حمام و ماساژ بدن. زمان نیز یکی از پیوند بین مادر و نوزاد است.”

The gestation of a human pregnancy is 40 weeks

بارداری از یک انسان بارداری 40 هفته

دکتر جورج می گوید این است که تمام قصه های قدیمی همسران. “با توجه به علم پس از زایمان یک زن اندام های داخلی بازگشت به اندازه اصلی توسط 40-42 روز. تا سپس بدن را به سمت oedema یا نفخ که متهم در این زمان. به ما گفته شده نه برای خواندن و تماشای تلویزیون, دوختن و یا هر چیزی که به گونه چشم چرا که حتی چشم ها نیز کمی متاثر از این است.”

تعداد 40 مهم است حتی وقتی که می آید به مرگ است. این روز برای عزاداری و به یاد رفتگان. Vineesh شاه یک کشیش از گجرات می گوید: “این دوره 40 روزه است صرف در نماز برای روح رفتگان. با این حال سوگ دوره متفاوت از 13 روز تا یک سال.” فرهنگ های مختلف با استفاده از شش هفته زمان برای توبه و طلب بخشایش, عزاداری یا سلول او می گوید.

به ضرب و شتم طاعون

انجمن با وجود بیماری و گسترش بیش از حد. در قرون وسطی لنگر کشتی در بنادر تا به حال به رعایت ‘quarantena’ یا انزوا برای 40 روز که مانع از ملوانان از پیاده. آنچه در ابتدا آغاز شده به عنوان “ترنتینو” یا 30 روز انزوا تمدید 10 روز برای تبدیل شدن به ‘quarantena’ (40 روز) در اعتقاد به این که هر گونه عفونت و یا طاعون یا روشن کردن آن و یا تحت تاثیر قرار خواهد بود مرده است. قرنطینه انگلیسی مشتق شد یک عمل است که در سراسر اروپا به عنوان آفت بارها و بارها ویران قاره است.

قرنطینه امروز به معنی هر نوع جداسازی برای جلوگیری از بیماری های مسری.

The number 40 has religious significance

تعداد 40 دارای اهمیت مذهبی

مذهبی با 40 بسیاری از عبارتند از: قرآن نازل شد به حضرت محمد زمانی که او 40; دوره از رستاخیز عیسی مسیح به معراج شد 40 روز; او همچنین روزه در کویر برای به عنوان بسیاری از روز قبل از وسوسه; هندو نماز ‘Hanuman Chalisa’ 40 منظوم; عبری مردم زندگی در صحرای سینا برای به عنوان بسیاری از روز ، 40 روز از روزهای پرهیز و روزه سریع بزرگداشت تعداد روز عیسی مسیح اعتقاد بر این است که روزه در کویر.

در هندو نجوم سنت هم تعداد قابل توجهی است. “یک سال تقسیم شده است نه mandalams بر اساس سیارات: سه نفر از 40 روز و شش از 41days هر. از این مهم هستند ‘Karikidakam’, ‘Vrishchikam’ و ‘Meenam’ که هر کدام دارای 40 روز می گوید:” K Aravindakshan محقق و اقتدار در آیین هندو و معبد شیوه های. Vrishchikam نیز در ارتباط با خداوند Ayappan, توبه و نماز که توضیح می دهد که اهمیت 40 روزه سریع قبل از تنظیم در زیارت Sabarimala.

تعدادی از شادی

نه همه انجمن ها باطنی. ریاضیدانان مراجعه به آن به عنوان یک ‘Harshad شماره’ مشتق شده از زبان سانسکریت harsha (شادی) و دا (را). “تعریف شده است در نتیجه توسط ریاضیدان D. R. Kapekar. یک Harshad تعداد توسط بخش پذیر است که مجموع آن به رقم 4+0=40 و 40 توسط بخش پذیر است 4 می گوید:” سوزان Mathew Panakkal رئیس بخش ریاضیات سنت ترزا, کالج, Kochi.

صوفی راه

  • ‘Chilla’ مشتق شده از زبان فارسی ‘چهلستون’ معنی 40 است 40 روز عقب نشینی برای عمل توبه و تنهایی در عرفان و تصوف. به عنوان بخشی از مراسم پزشک نشسته در یک دایره مراقبه بدون غذا به مدت 40 روز و شب در یک سلول انفرادی به نام “chilla-khana’.

آن را نیز یک Stormer شماره پس از نام ریاضیدان کارل Stormer. یک Stormer تعداد عدد صحیح مثبت است ‘n’ که بزرگترین عامل نخست از ‘n2 + 1’ بیشتر است هان یا مساوی ‘2n’. ‘n2′ n به قدرت از دو یا n مربع. و در علم “منفی چهل’ (-40) است که درجه حرارت در آن سانتیگراد و فارنهایت مقیاس: – 40 درجه C = – 40 درجه F.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>