بوکس فدراسیون هند (BFI) اول شد ملی فدراسیون ورزشی در کشور برای رسیدن به بازیکنان خود را از طریق ویدئو کنفرانس برای هدایت و ایجاد انگیزه در آنها در طی 21 روز مستند به هند جنگ COVID-19.

BFI جمهور آجی سینگ صحبت کرد و در ظهر روز یکشنبه و بررسی بر روی سلامت آموزش رژیم, تغذیه و روانی خوب بودن از همه بوکسورهای. “این یک چالش برای همه ما است و همه بیشتر از یک دلیل برای ما به مراقبت از خودمان است. پیام من به تمام بوکسورهای ما این است که برای اقامت مناسب ادامه تمرینات به عنوان کارگردان مربیان و سعی کنید برای حفظ وزن خود را به عنوان آنجا که ممکن است. ما را جزر و مد در طول این بحران به زودی و به حلقه اما با انگیزه ماندن در عین حال کاملا ضروری است” گفت: آجی سینگ.

یک گروه اصلی شامل همه بازی های المپیک واجد شرایط بوکسورهای مربیان و کارکنان پشتیبانی از جمله پزشکان و physios راه اندازی شده است به مراقبت از نیازهای بوکسورهای و به صورت روزانه این کنفرانس انجام خواهد شد. مربیان خواهد بود برگزاری جلسات و صحبت کردن با بازیکنان هر روز به مدت یک ساعت به نگه داشتن آنها را با انگیزه و کمک به آنها را به ماندن مثبت در طول این بحران است.

رئیس جمهور آجی سینگ مدیر اجرایی, R. K. Sacheti و دیگر BFI مقامات نظارت خواهد شد این جلسات و نگه داشتن یک برگه در بوکسورهای’ مورد نیاز است.

—IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de