COVID-19: بوکس فدراسیون هند انگیزه بوکسورهای طریق ویدئو کنفرانس

بوکس فدراسیون هند (BFI) اول شد ملی فدراسیون ورزشی در کشور برای رسیدن به بازیکنان خود را از طریق ویدئو کنفرانس برای هدایت و ایجاد انگیزه در آنها در طی 21 روز مستند به هند جنگ COVID-19.

BFI جمهور آجی سینگ صحبت کرد و در ظهر روز یکشنبه و بررسی بر روی سلامت آموزش رژیم, تغذیه و روانی خوب بودن از همه بوکسورهای. “این یک چالش برای همه ما است و همه بیشتر از یک دلیل برای ما به مراقبت از خودمان است. پیام من به تمام بوکسورهای ما این است که برای اقامت مناسب ادامه تمرینات به عنوان کارگردان مربیان و سعی کنید برای حفظ وزن خود را به عنوان آنجا که ممکن است. ما را جزر و مد در طول این بحران به زودی و به حلقه اما با انگیزه ماندن در عین حال کاملا ضروری است” گفت: آجی سینگ.

یک گروه اصلی شامل همه بازی های المپیک واجد شرایط بوکسورهای مربیان و کارکنان پشتیبانی از جمله پزشکان و physios راه اندازی شده است به مراقبت از نیازهای بوکسورهای و به صورت روزانه این کنفرانس انجام خواهد شد. مربیان خواهد بود برگزاری جلسات و صحبت کردن با بازیکنان هر روز به مدت یک ساعت به نگه داشتن آنها را با انگیزه و کمک به آنها را به ماندن مثبت در طول این بحران است.

رئیس جمهور آجی سینگ مدیر اجرایی, R. K. Sacheti و دیگر BFI مقامات نظارت خواهد شد این جلسات و نگه داشتن یک برگه در بوکسورهای’ مورد نیاز است.

—IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>