COVID-19: 9 به 5 گل آرایش چالش

زمانی که coronavirus مستند اعلام شد و مردم شروع شده بود کار از خانه, Karan Singh Parmar, حال چت با او شریک کسب و کار Amit Lata. دو اجرای دوازده گوجه فرنگی یک شرکت است که خدمات تحویل گل و فراهم می کند پشتیبانی به شهری باغبان. زمانی که آنها چت و گفتگو در مورد چگونه مردم با 9 تا 5 شغل از دست رفته بودند روال زندگی روزانه خود را.

“ایده برای چالش از آنجا آمد و این واقعیت است که مردم در حال حاضر در زمان حال می گوید:” Parmar که در زمان به Instagram زمانی که مستند اعلام شد, برای راه اندازی آنچه که او فکر می کردم فقط می تواند “چیزی خلاق و سرگرم کننده”. این ایده از 9 به 5 چالش است که به ترتیب حداقل پنج نفر و حداکثر نه ریشه در یک ظرف.

“این ترتیبات می تواند متفاوت جایگشت و ترکیب — فقط سبزی یا سبزی و گل و یا حتی میوه و سبزیجات یا گیاهان,” او می گوید: داشتن demoed چند گزینه در Instagram رسیدگی @twelvetomatoes. او انتظار ندارد تقریبا 200 نفر به آن را به بالا — تصاویر در اینجا برخی از مورد علاقه های شما.

خوشحال با نتیجه او راه اندازی کرده است #Freakebana یا زشت سرد, چالش شیر به زیبایی تنظیم اشیاء روزمره. او در اصل با استفاده از این ایده برای یک عکس در harper’s Bazaar magazine و پس از آن برای یک مشتری عروسی و در حال حاضر در انتظار برای دیدن آنچه که مردم را در Instagram.

“امروز, گل, لوکس, پس از آن در مورد روند انتخاب هنگامی که شما کمتر می گوید:” Parmar که نشده تا به حال کسب و کار برای چند سال در حال حاضر, اما صرف وقت خود را در رسیدگی به تراس باغ با بیش از 300 گیاهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>