دهلی نو: خصوصی آزمایشگاه شارژ بیش از 4,500 برای تست Covid-19 روبرو خواهد شد اقدام قانونی وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز شنبه است.

اعلام کرد: apex کنگره به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گذاشته دستورالعمل برای Covid-19 تست در آزمایشگاه های خصوصی در هند در روز شنبه.

“ملی نیروی کار توصیه می کند که حداکثر هزینه برای نمونه تست نباید بیش از 4,500. این ممکن است شامل از 1500 به عنوان یک تست غربالگری موارد مشکوک و اضافی 3,000 برای تایید تست” گفت: Preeti سودان دبیر اتحادیه وزارت بهداشت در نامه ای.

اما ICMR تشویق رایگان یا یارانه تست در این ساعت از “ملی اضطراری برای بهداشت عمومی”.

با توجه به دستورالعمل آزمون تنها می تواند انجام شود توسط یک آزمایشگاه که دارای مجوز رسمی ملی هیئت مدیره برای تست و کالیبراسیون آزمایشگاه (NABL) و تشکیل هیئت مدیره کیفیت شورای هند اعتباربخشی به صورت real-time PCR RNA ویروس.

دولت گفت که تست آزمایشگاهی باید تنها ارائه می شود که تجویز شده توسط پزشک مجرب به عنوان در هر ICMR دستورالعمل برای Covid-19 تست.

دستورالعمل گفت که ترجیحا صفحه اصلی مجموعه ای از نمونه باید انجام شود توسط تمام آزمایشگاه های خصوصی و افزود که این کمک خواهد کرد که اجتناب از تماس با افراد مشکوک مورد در طول سفر محلی برای رسیدن به آزمایشگاه.

این ICMR تنها توصیه می شود در زمان واقعی PCR بر اساس سنجش طبق سازمان بهداشت جهانی (WHO) و حاکم کردن معمولی PCR در خانه real time PCR و آنتی بادی/آنتی ژن تست برای Covid-19 تست.

دولت صرفا گفت که همه Covid-19 نمونه های مثبت نیاز به حمل و نقل به ICMR – NIV پونا زیر مناسب ایمنی زیستی و امنیت زیستی به عنوان اقدامات احتیاطی گذاشته ICMR.

بیشتر منفی نمونه نابود خواهد شد در عرض یک هفته از مجموعه است. همچنین نمونه ها را نمی توان با هر سازمان دیگر برای هر هدف.

با تعدادی از coronavirus بیماران تورم در کشور, دولت در هفته گذشته تصمیم به طناب در حدود 50 آزمایشگاه های خصوصی برای کمک به افزایش ظرفیت خدمات تشخیصی.

“خصوصی آزمایشگاه مجاز شده است در اصل برای شروع تست برای Covid 19. این روش که labs می توانید انجام آزمایشات نیز اشتراک گذاشته شده است. خصوصی بخش بهداشت و درمان از این حرکت به عنوان این خواهد شد یک فرصت برای تست از بسیاری از بیمارانی که مشکوک به Covid 19 عفونت و در نتیجه کاهش شانس جامعه گسترش” گفت: سخت Mahajan, موسس, Mahajan تصویربرداری مرکز و معاون رئیس جمهور, بهداشت و درمان, فدراسیون هند است.

هند در روز شنبه گزارش داد بیش از 60 نفر با تعداد رو به افزایش به 315. این کشور را به عنوان گزارش چهار مرگ و میر تا کنون.

“این همکاری بین آزمايشگاههای خصوصی و دولتی را تا حد زیادی افزایش ظرفیت در دسترس بودن و دسترسی به این آزمون ها” او گفت:.

تا کنون تنها دولت labs انجام این آزمایشات و دولت شناسایی بیش از 121 آزمایشگاه برای آزمون. خود را از پذیرش حکومت گفت که تنها 10 درصد از آزمایشگاه زیرساخت است که استفاده می شود اما به عنوان موارد شروع به افزایش به شدت دولت مطرح به طناب در بخش خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de