Covid-19: Telangana می بیند بالاترین تک-بعد سنبله با 199 تازه موارد

حیدرآباد: در بزرگترین-همیشه سنبله Telangana گزارش 199 coronavirus موارد در حالی که پنج بیشتر مردم تسلیم به ویروس کشنده هل دادن تلفات به 82.

هیت مقامات گفت: 196 نفر در جمعیت محلی از Telangana آزمایش مثبت در طول 24 ساعت پایان 5 بعد از ظهر روز یکشنبه. سه مهاجران نیز آلوده یافت.

این بالاترین تک-بعد پرش از دولت گزارش اولین مورد در تاریخ 2 مارس.

یک روز پس از مقامات بهداشت نامیده افزایش در تعداد موارد یک پدیده طبیعی در نتیجه به کاهش مستند و هشدار داد موج دیگری دولت شاهد خروش عظیم.

دولت شمارش از موارد نصب شده به 2,698 با 1,188 بيماران تحت درمان در بیمارستان است.

مقامات گفت: 122 نفر تست مثبت در بیشتر حیدرآباد به تنهایی. این هم بالاترین واحد-تعداد روز برای دولت سرمایه بدترین آسیب دیده در میان 33 مناطق. به عنوان بسیاری از 40 مورد گزارش شده از Ranga Reddy منطقه و 10 از Medchal. هر دو این مناطق مجاور به بیشتر حیدرآباد.

نشان می دهد گسترش Covid-19 موارد گزارش شده از 12 ولسوالی. دو منطقه که تا به حال گزارش نشده است تنها یک مورد از شیوع Covid-19 پیوست لیست از مناطق آسیب دیده. با این دولت را از دست داده و سه منطقه در رده طی دو روز گذشته.

سه مهاجران نیز آزمایش مثبت در روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد کل تحت تاثیر مهاجران به 192.

روز نمی بینم هر مورد مثبت در میان اخراجی. به عنوان بسیاری از 212 اخراجی بودند, آزمایش مثبت تا شنبه. آنها در میان 458 اخراجی از عربستان سعودی است.

روز نیز شاهد پنج مرگ و میر بیشتر ناشی از Covid-19. بر خلاف دو روز گذشته زمانی که مقامات ارائه جزئیات از مرحوم رسانه بولتن تا به حال هیچ اشاره ای به سن و co-morbidities.

در همین حال شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) با همکاری موسسه ملی تغذیه (NIN) در یکشنبه تکمیل یک بررسی سریع در پنج مهار مناطق در حیدرآباد به درک Covid-19 عفونت در میان جمعیت شهری.

نمونه سرم از 500 نفر از مردم جمع آوری شده در طول بررسی از Miyapur, Tappachabutra Adibatla, Chandangar و Balapur مناطق.

مقامات گفت: 100 نمونه جمع آوری شده از هر منطقه است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر