دهلی نو:
به عنوان هند چرخ دنده تا برای مبارزه با افزایش تعداد عفونت های COVID-19 نیروی کار تشکیل شده توسط وزارت علوم و فناوری (DST) نقشه برداری رمان نوآوری های فن آوری برای حمایت از مبارزه با این بیماری همه گیر.

نیروی کار متشکل از نمایندگان DST گروه بیوتکنولوژی شورای تحقیقات پزشکی هند, همه, هند, شورای ویژگی های آموزش و پرورش و وزارت میکرو, شرکت های کوچک و متوسط شده است و شناسایی مهمترین نوآوری است که می تواند کوچک به سرعت در حال.

جدا از نقشه برداری گسترده از فن آوری نیاز به تحقیق و توسعه و حمایت از نیروی کار نیز به دنبال نوآوری است که در حال حاضر در بازار اما نیاز به مقیاس قابل توجهی به تقویت تولید زیرساخت ها و قابلیت های.

آن را نیز رسیده به شبکه خود را از بیش از 150 جوجه کشی مراکز که برخی از آنها جلو آمده و با طرح های پیشنهادی خود را.

پونا مبتنی بر راه اندازی تحت جوجه کشی در Scitech پارک دانشگاه پونا در حال حاضر ارائه پشتیبانی برای استقرار Airon Ionizer ماشین آلات در بیمارستان های مختلف در Maharashra به منظور کاهش بار ویروسی در مناطق قرنطینه به حدی است.

بیشتر پیشنهاد دعوت شده اند توسط توسعه فناوری تخته (TDB) یک قانونی از بدن تحت DST به آدرس حفاظت و صفحه اصلی بر اساس تنفسی مداخلات برای Covid 19 بيمار.

“نزدیک به 190 شرکت ها در حال حاضر ثبت نام برای ارائه راه حل های حرارتی از جمله اسکنر هوش مصنوعی مبتنی بر تصمیم گیری پشتیبانی قطعات یدکی و تولید هواکش و ساخت ماسک” با توجه به مقامات.

این بخش تمرکز بر supportinv پوسته پوسته شدن تا از فن آوری های مربوط به تولید کم هزینه, ماسک حرارتی مقرون اسکن دستگاه های فن آوری برای مایع از مناطق بزرگ مانند اسپری الکترواستاتیک و همچنین هوش مصنوعی بر اساس راه حل برای تماس با ما ورود و کم هزینه و قابل حمل oxygenators و هواکش برای نظارت و کنترل گسترش از جدید کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im