COVID-19: پایدار دوستانه پوست ماسک از زنان بافندگان آندرا پرادش و Telangana

این COVID-19 مستند شده است سخت یکی برای handloom بخش با سهام تا ستون و بافندگان و صنعتگران پیدا کردن کمتر کار سفارشات از همیشه. باز کردن 1.0 باز کرده است تا راه را برای تجارت الکترونیکی و در زمان واقعی خرده فروشی, خرید, اما کسانی که در بخش دولتی که آن را زمان برای سفارشات جدید به در آمده است. در ضمن چند ویور خوشه در حال بررسی جایگزین منبع درآمد با تولید ماسک. حیدرآباد بر اساس خلاق زنبور عسل بنیاد است که به کمک زنان بافندگان در Koyyalagudam منطقه در آندرا پرادش تولید قابل شستشو ماسک ساخته شده از پنبه آلی.

“ما کار کرده اند با زنان بافندگان در این منطقه شده است و زمان سختی برای همه است. با کمک همفکر اهدا کنندگان و سازمان های غیر دولتی ₹1000 ارائه شد به 350 بافندگان برای کمک به خانواده های آنان را ضروری خرید در طول مستند. شده است وجود دارد نیاز به تجدید نظر در الگوی کار می گوید:” بینا رائو خلاق زنبور عسل.

بسیاری از بافندگی در Telangana و آندرا پرادش بودند بیکار در این مستند اما زنان شروع به یادگیری به استفاده از پارچه موجود برای تولید با کیفیت خوب ماسک. ماسک ساخته شده توسط این زنان دارای یک لایه داخلی از پنبه آلی که پوست پسند. لایه بیرونی با استفاده از kalamkari بلوک چاپ, ikat یا shibori پارچه. “اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک در طول روز هنگامی که ما و یا در محل کار, ماسک باید راحت. آلی پارچه های پنبه ای را تضمین می کند تنفس و آسان بر روی پوست بدون ایجاد واکنش های آلرژیک می گوید:” بینا.

A stole with a mask attached, by Creative Bee

به سرقت برده و با یک ماسک متصل شده توسط خلاق زنبور عسل | عکس های اعتباری: توسط آرایش

او امیدوار به دریافت سفارشات از شرکت ها برای گردش در میان 120 زنان در Koyyalagudem. “ما می خواهیم به 10 ، 000 ماسک. در حال حاضر 120 نفر از زنان درگیر در مراحل مختلف ساخت ماسک و ما 15 ماشین آلات دوخت. ما به طرح شامل زنان بافندگان در Puttapaka (در نلگندا منطقه Telangana) به زودی” می افزاید: بینا.

ماسک در دسترس هستند در سبک های مختلف و قیمت مناسب از ₹35 به ₹65. علاوه بر این برای مد آگاهانه زنان وجود دارد شال با داخلی پارچه ماسک, قیمت ₹500 در هر.

شده اند وجود دارد طرح های مشابه توسط handloom تعاونی در Telangana و آندرا پرادش مانند Abhihaara اجتماعی سازمانی برای کمک به بافندگان کسب درآمد با تولید قابل استفاده مجدد پایدار ماسک.

(برای درخواست ایمیل, design2@creativebee.in یا binakrao@creativebee.in تماس بگیرید و یا +91 6303157791)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>