دهلی نو: در میان افزایش موارد Covid-19 دیوان عالی کشور باید از شنیدن همه این موارد از طریق ویدئو کنفرانس از 23 مارس.

دادگاه راس وب سایت آپلود مورد لیست فوری موارد ذکر شده برای دادرسی در دیوان عالی کشور سایت. قضات نشستن در اتاق دادگاه در حالی که طرفداران خواهد بود ظاهر می شود و استدلال برای این موارد از طریق یک جداگانه مانیتورینگ اتاق در دادگاه محل.

دادگاه جلسه برگزار خواهد شد در ساعت 12:30 بر 23 مارس به ریاست رئیس دادگستری هند S. A. Bobde. دستور کار این جلسه خواهد بود برای بحث در مورد اقدامات بیشتری باید انجام شود برای جلوگیری از گسترش coronavirus. اعضای جلسه نیز به پیشنهادات داده شده توسط دیوان عالی کشور (SC) وکلا بدن مانند دادگاه عالی کانون (SCBA) و دیوان عالی حمایت از ثبت انجمن (SCAORA).

هر دو وکلا نهادهای تصمیم گرفته اند به توصیه به رئیس دادگستری برای پیشبرد تعطیلات تابستان در بالا دادگاه با اعلام تعطیلات برای دو تا چهار هفته در نمایی از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در 21 مارس, دادگاه عالی کانون (SCBA) و پس از عبور از یک قطعنامه از طریق آن کمیته اجرایی تصمیم گرفته اند به درخواست فوری به رئیس دادگستری به دادگاه بالا برای حداقل چهار هفته از 23 مارس.

این (SC) برنامه ریزی شده است برای رفتن در تعطیلات تابستان از 18 مارس تا 5 ژوئیه در طی آن تعطیلات نیمکت معمولا تا مسائل فوری.

در بیانیه صادر شده به رسانه های دادگاه عالی حمایت از ثبت انجمن (SCAORA) گفت که آنها برخی از پیشنهادات برای مطرح قبل از CJI. یکی بودن که ورود به کل SC محل باید تنها محدود به طرفداران و کارمندان در ارتباط با مسائل فوری و همه دادگاه درخواست شود به صدور دستورات به مقامات درون سرزمینی حوزه های قضایی به انجام تخریب و یا حراج خواص تا سفارشات بیشتر.

یکی دیگر از پیشنهاد های ساخته شده توسط وکلای بدن بود که دستور صادر شود برای ادامه از تمام دستور موقت تا سفارشات بیشتر و دوره برای واریز هزینه از نظر دستور دادگاه و دیگر سپرده قانونی تمدید شود, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از خطر غیر ضروری از تشکیل پرونده ویژه را ترک دادخواست (SLPs) تحت مسائل فوری

دادگاه راس در 13 مارس صادر کرد, اطلاع رسانی محدود شنوایی تنها در موارد فوری. دادگاه نیز محدود ورود طرفین دعوا, رسانه, فرد, قانونی کارورزان و مجاز تنها وکلای ساخت شفاهی اجازه داده می شود در داخل اتاق دادگاه. در 16 مارس CJI تا به حال روشن ساخته است که می تواند وجود داشته باشد یک “تعطیلی کامل” دادگاه با توجه رمان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im