Covid-19: راه اندازی ارائه راه حل های فن آوری برای کمک به مراکز و رستوران ها باز

به عنوان مراکز و رستوران ها شروع به باز کردن در میان covid-19 بحران این است که فقط یکی از فن آوری های مبتنی بر راه حل های طراحی شده توسط راه اندازی مانند پارک+ یک پارکینگ هوشمند ارائه دهنده راه حل.

دهلی نو-مستقر در پارک+ گره خورده است با مراکز برای کمک به نظارت بر ورود مشتریان. برنامه ایجاد یک مرکز با تصویب یک مشتری گوشی را قادر می سازد تا نیروهای امنیتی برای کمک به مشتریان بررسی و چک کردن و بررسی و پیگیری دمای بدن خود را.

یک دسته از راه اندازی راه اندازی کشت و راه حل برای کمک به باز کردن مکان های عمومی مانند مراکز برای اطمینان از بهداشت هنجارهای تماس پارکینگ و خرید.

Staqu فن آوری هوش مصنوعی (AI) مبتنی بر راه اندازی است اعمال نفوذ خود را تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو پلت فرم جارویس برای جلوگیری از گسترش عفونت در رستوران ها, مراکز و هتل ها. Staqu گفت: آن را در حال حاضر دارای 15 مشتریان خود نرم افزار موجود است که با استفاده از تلویزیون مدار بسته (CCTV) و دوربین های حرارتی برای تعیین اینکه آیا اجتماعی فاصله است که نگهداری و نظارت بر کارکنان دمای بدن در زمان واقعی است.

Staqu گره خورده است با رستوران پلت فرم Dineout به کمک دومی شریک رستوران های اجتماعی حفظ فاصله از هنجارهای.

به سادگی قرار داده Staqu را تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو پلت فرم خواهد بود یکپارچه با دوربین های نصب شده در Dineout شریک آشپزخانه برای بررسی اگر مقررات ایمنی و اقدامات احتیاطی در حال اجرا توسط کارکنان. زمان واقعی تجزیه و تحلیل ترافیک کمک خواهد کرد آگاه نقض باعث مدیریت به اقدام فوری توسط ردیابی مظنون است.

پخش زنده از آشپزخانه روند نیز در دسترس خواهد بود برای پایان دادن به مشتریان به آنها اطمینان از رعایت بهداشت و sanitisation استاندارد خود را تقویت اعتماد به نفس و افزایش بلند.

جارویس نیز نظارت بر مناطق برای شستن دست تصفیوی/تمیز کردن اجتماعی فاصله تراکم, ماسک انطباق و تماس با ردیابی.

“یکپارچه سازی جارویس در Dineout موجود چارچوب کمک خواهد کرد رستوران و مواد غذایی aggregators با خیال راحت حرکت را از طریق بحران و برنده مشتریان به عنوان کسب و کار تبدیل جدید برگها در را باز کند” گفت: Atul Rai, co-بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی (CEO), Staqu.

Rai نیز صحبت به مراکز و هتل ها به آنها ارائه خود را covid-19 مجموعه ارائه شده است که شامل شناسایی ویروس مشکوک ردیابی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) نظارت بر امنیت و ایمنی و بهداشت تجزیه و تحلیل و مردم تجزیه و تحلیل ترافیک.

هوش مصنوعی پلت فرم خواهد بود قادر به ارسال هشدار زمان واقعی را بررسی کنید که چگونه بسیاری از مردم وارد آسانسور که آیا آنها با پوشیدن ماسک و حفظ مناسب اجتماعی فاصله.

“در حال حاضر هدف ما مترو شهرستانها شروع با دهلی شورای ملی مقاومت (national capital region). ما را نیز هدف tier 1 و tier-2 شهرستانها در سال آینده” رای اضافه شده است.

تماس پارکینگ نیز ممکن است از طریق پارک+ برنامه. یک کاربر برای وارد کردن خودرو جزئیات و نشان داده خواهد شد هزینه پارکینگ است که او یا او می تواند پرداخت با استفاده از دیجیتال گزینه پرداخت. هنگامی که پرداخت ساخته شده است, اطلاعات, با وسیله نقلیه اطلاعات را منتقل به دستگاه POS که گارد در پارکینگ خروج دروازه حمل. زمانی که کاربر می آید با خود ماشین گارد چک تمام اطلاعات خود را در POS و سپس اجازه می دهد تا کاربر را به خروج از بازار. کاربران همچنین می توانند کتاب بازار پارکینگ در پیشبرد استفاده از پارک+ برنامه.

“ما در حال زندگی در Brookefields Coimbatore و خواهد بود زنده به زودی در مراکز خرید در دهلی بمبئی و بوپال. ما در حال مذاکره با دیگر مترو بیش از حد. هزینه خدمات ما است 2 لاخ در هر سال گفت: Amit Lakhotia از بنیانگذاران پارک+.

یکی دیگر از راه اندازی مغناطیس CleanTech کار به هوا پاکسازی مرکزی تهویه مطبوع مراکز. علاوه بر sanitising سطوح بسیار مهم است برای فضاهای مانند مراکز خرید برای پاکسازی هوا به عنوان ویروس ممکن است هوابرد و می تواند گسترش سریع در یک air-conditioned محیط زیست گفت: بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Himanshu Agarwal.

فیلتر-کمتر مغناطیسی تصفیه هوا و اشعه ماوراء بنفش (UVGI) فن آوری مبتنی بر دام و کشتن’ فرایند کاملا decontaminates هوا در محیط داخلی با کشتن بیش از 90 درصد از برنامه ویروس ها و عفونت ها می شود و می تواند یکپارچه با هر سیستم تهویه مطبوع.

این شرکت در حال کار با چند مراکز خرید در دهلی شورای ملی مقاومت.

“…هزینه این راه حل بستگی به عواملی مانند نوع و ظرفیت تهویه مطبوع, تهویه, تهیه, و غیره. با این حال متوسط هزینه یک دندانه در مشتریان که چرا ما شاهد نمایی افزایش در تقاضا” Agarwal گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>