دهلی نو:
این کیت تشخیصی تولید شده توسط کره جنوبی بیوتکنولوژی شرکت Seegene شده و تایید شده توسط موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا برای تست افزایش تعداد مشکوک COVID-19 موارد در کشور است.

دولت در تسریع کردن روند ارزیابی جدید تست کیت های ساخته شده توسط هند تولید کننده و کسانی که از کشورهای دیگر که هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط ما-غذا و داروی آمریکا (FDA) یا EUA-CE (اروپا) با راه اندازی سریع-آهنگ ساز و در NIV-پونا.

آن است که تا کنون تکمیل شده ارزیابی از 14 تست کیت که سه تست کیت نشان داد 100% نتایج و تایید شده توسط آزمایشگاه و در حال حاضر می توان با استفاده از ICMR توصیه می شود دولت و آزمایشگاه های خصوصی در سراسر کشور

این شامل دو تست کیت یکی از آلمان بر اساس Altona, تشخیص و دیگر از ماهاراشترا بر اساس MyLab. هر دو آزمون بر اساس زمان واقعی PCR فن آوری توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای تایید COVID-19 در میان مردم است.

این PathoDetect طراحی و توسعه توسط MyLab می توانید صفحه نمایش تا 24 نمونه در یک تک اجرا و ارائه نتایج در عرض دو ساعت در برابر جریان RT-PCR که به نتايج 90 نمونه در عرض 6-7 ساعت.

سوم کیت تست برای نشان دادن نتایج 100% شد Seegene کیت-Allplex 2019-nCoV Assay که داده شده است متهور توسط NIV. این کیت تشخیصی اعطا شد فوری-استفاده از مجوز در کره جنوبی فقط قبل از وقوع شروع فراگیر در کشور و کمک به آن را به سطح شیب دار تا آن امکانات تست.

کره جنوبی را به دست آورد بین المللی ستایش برای ضبط یکی از بالاترین نرخ از تست توسط هر کشور است. با توجه به Seegene Inc, کیت توسعه یافته با استفاده از هوش مصنوعی و حدود چهار ساعت به ارائه نتایج. با این حال هنوز به تایید آمریکا FDA.

“ما توصیه می شود این نتایج به مرکزی داروهای استاندارد کنترل سازمان (CDSCO). آزمون که به 100% نتیجه خواهد شد و تنها تایید شود برای استفاده تجاری در هند” گفت: یک ICMR رسمی.

این است که در علاوه بر این به ما مورد تایید FDA کیت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور مستقیم پس از موعد تصویب از مواد مخدر کنترل کلی از هند است.

به عنوان چهارشنبه, 119 آزمایشگاه های دولتی و 29 آزمایشگاه های خصوصی داده شده پیش بروید برای انجام تست توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR). این آزمایشگاه های خصوصی باید 16,000 مجموعه مراکز در سراسر کشور است.

“تا آنجا که تست مربوط به آن در حال انجام است رایگان از هزینه در آزمایشگاه های دولتی. اما ما شامل آزمایشگاه های خصوصی برای اطمینان از گسترده تر در دسترس بودن تست و اجرا قیمت دربندی به طوری که این آزمایشات در حال انجام در نرخ های گزاف. ما همچنین به آنها را برای اطمینان از در دسترس بودن همه مواد و پروب. ما باید از این ظرفیت برای انجام 12,000 آزمون هر روز” گفت: سلامت مفاصل, منشی, Luv Aggarwal.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im