بیایید آن روبرو هستند, بهره وری است, نام بازی زمانی که یکی از این نسخهها کار از خانه با توجه به Coronavirus مستند. رسانه های اجتماعی و درگیری با نوشته های در مورد چگونه به DIY یک میز ایستاده و یا نشسته-ایستاده میز. این به این معنی صفحه اصلی بهبود (persian) بسیار مدبر سطح. پس از همه, پله خارج برای اجرا سریع در اطراف بلوک محدود است در این زمان.

در یکی از گردش توییتهایی بنیانگذار دهلی نو مبتنی بر فرش قرمز تا Sandeep Srinavasa مشترک یک عکس از خود ایستاده و میز “WFH بهره وری هک: دریافت یک میز ایستاده (حتی اگر آن کتاب در یک جدول) 1. شما ورزش عضلات پشت خود را 2. ایستاده نیروهای شما را به شکستن و دور از کامپیوتر است که باعث افزایش بهره وری زمانی که شما دوباره به آن است.” او cheekily می افزاید: “میز ایستاده در حال شائولین کونگ فو از WFH رزمندگان.”

نمونه میز ایستاده مکانیکی میز که در جدول بالا می تواند مطرح آورده و یا پایین تر در فشار یک دکمه. این عمل نیازی به تغییر میز و نه آن را بیش از حد نیاز به تنظیم کابل برای کاربر الکترونیک. دفاتر بسیاری از شرکت های چند ملیتی و جدید راه اندازی از ویژگی های میز ایستاده است که تبدیل به یک ضرورت و نه فقط یک لوازم اضافی و یا گرفتن. برای بسیاری از این هوشمند-مبلمان کمک به آنها در مقابله با بهره وری در حالی که نه به هدر رفتن دور در یک صندلی برای چند ساعت در یک کشش.

دمدمی و در عین حال کاربردی

بنابراین بازگشت به کار از خانه رسانه های اجتماعی روند. اگر شما می خواهید به عنوان مولد به عنوان شما در محل کار, چرا تقلید از تنظیمات به عنوان آنجا که ممکن است ؟ رایج ترین و قابل قبول روش دیده می شود در Twitter و Instagram است که در آن فقط یک شمع بزرگ کتاب به دور کمر بالا پشته پس از آن لپ تاپ تنظیم شده است.

Eric Horvath used his baby’s stroller handles for his DIY standing desk

اریک Horvath استفاده از پرسه زن کودک را به دستگیره برای DIY میز ایستاده | عکس های اعتباری: توییتر

بیشتر نمونه های خلاق عبارتند از: سابق سیاسی @EricHorvath با استفاده از فرمان خود پرسه زن کودک را به عنوان یک میز ایستاده. یکی دیگر از @adequateaaron نشان داد یک لپ تاپ در حال استراحت در نزدیکی قفسه های کمد لباس خود را. زیست شناس @jw_tsang مشترک لپ تاپ خود را در بالای یک میز اتو. پادکست میزبان @enjus جرأت به قلمرو پرخطر با راه اندازی ایستگاه های کاری خود را در روشن کردن اجاق گاز القاء که ما را توصیه نمی.

وجود دارد مقدار زیادی از معتبر تحقیقات آنلاین در دسترس در مورد علم در پشت یک میز ایستاده. یک 2019 مطالعه ‘یو پی اس و فراز زندگی از نشستن-ایستادن میز” توسط Dr مارس اتاق برای دانشگاه پنسیلوانیا توضیح می دهد “[شرکت کنندگان در مطالعه’] کار نشان داد که استفاده از یک [نشستن-ایستادن میز یا SSD] به طور موثر کردم شرکت کنندگان به نشستن و کمتر ایستادن بیشتر است و دستگاه های ساخته شده کاربران راحت تر در محل کار.” اما سلب مسئولیت “با این حال بسیاری از سرخوردگی با Ssd های بنیادی از فيزيولوژيک نتایج. Adopters اولیه تغذیه شدند این ایده که این میز خواهد بود که درمان معجزه برای چاقی, اما کاربران نمی شد دستیابی به نتایج آنها انتظار می رود.” این مطالعه می افزاید: در حالی که شرکت کنندگان با تجربه های کوچک و کاهش فشار خون و یا تسکین کمر درد, کاهش وزن و یا سوزاندن کالری می تواند هنوز رتبهدهی نشده است ایجاد شود.

Jennifer Tsang makes her ironing table versatile

جنیفر Tsang باعث می شود او را اتو میز همه کاره | عکس های اعتباری: توییتر

احتمالا یکی از بهترین جنبه های خود را ساخت میز ایستاده است که شما می توانید به معنای واقعی کلمه هر چیزی عملی در اطراف خانه و اغلب شما را پیدا خواهد کرد خود را با استفاده از آن شیمی آلی کتاب درسی جمع آوری گرد و غبار در قفسه کتاب. یکی دیگر خوش آمدید واقعیت است که وجود دارد هیچ خجالت عامل در اینجا; اگر شما این کار را در دفتر خود را, شما ممکن است دریافت چند نگاههای عجیب و غریب. اما در خانه آزادی مهار نشده است.

به جای اجرا از آسیاب الگوهای رفتاری و یا نقل قول های الهام بخش از اینترنت در طول چند هفته گذشته نیز تبدیل به یک محل برای غریبه ها و یا familiars برای به اشتراک گذاشتن قطعه را در زندگی خود به کار از خانه رزمندگان… و با بسیاری از جهان در همان قایق مقیاس این است که به وضوح جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im