COVID-19: رسانه های اجتماعی پر شده است از همه گیر مربوط به آثار ارسال شده توسط هنرمندان از کرالا

جهان در مستند اما نه رسانه های اجتماعی. شاید که بیشتر اتفاق می افتد جایی با مردم دادن مهار آزاد به خلاقیت خود را. هنرمندان و طراحان گرافیک شده اند قرار دادن تصاویر و آثار هنری مرتبط با جنبه های مختلف COVID-19 همه گیر در رسانه های اجتماعی.

ستاره ارزش

یکی از این هنرمند الهام از ستاره از Malayalam سینما. انس VV فری لنس طراح از Kannur آمده تا با یک تصویر در Instagram صفحه ای که دارای 25 بازیگران Malayalam سینما در این خیابان به عنوان پلیس به اطمینان حاصل شود که در این مستند مشاهده شده است. آن را به انجام ژانر: ‘جلوگیری از رفتن به خانه و ایمن ماندن!’

Anas VV

قبلا اسم نوشته شده بود تصویر دیگری که او در آن برجسته برخی از Malayalam بازیگران در خانه ماندن. آن ویروسی رفت و پس از Kunchacko Boban به اشتراک گذاشته و آن را در خود Instagram صفحه با برچسب ‘اقامت@صفحه اصلی نجات جهان یک ابرقهرمان!!!!’. زمانی که به کسی اشاره کرد که بازیگر آصف علی بود نه در تصویر, Asif خود پاسخ داد که او در خود قرنطینه در خانه.

Illustration by Anas VV

“بعد من دوباره نوشته شده کار پس از اضافه کردن آصف که همچنین به اشتراک گذاشته شده توسط Kunchacko Boban. Indrajith نیز اضافه شده می گوید:” 23 ساله. در میان بازیگرانی که به اشتراک گذاشته شده کار خود را در صفحات رسانه های اجتماعی در حال Unni Mukundan, Tovino توماس و Jayasurya. انس می افزاید که الهام بخش برای کار بود که یک تصویر در رسانه های اجتماعی است که تا به حال منجر تامیل بازیگران در لباس پلیس.

Arjun S

با الهام از انس’ آثار هنری Arjun S از Harippad در Alappuzha, منطقه, همچنین, ویژه, 14, بازیگران در Mollywood در پلیس. “من دگرگون چه انس بود و می خواستم به آن را امتحان کنید. من تمام برچسب بازیگران در تصویرسازی و Kunchacko Boban یکی از اولین به آن را به اشتراک در Instagram صفحه می گوید:” 24 ساله Arjun کار به عنوان یک شاگرد در کرالا سازمان آب در Mavelikara.

Illustration by Arjun S

اما Arjun تا به حال به صورت brickbats نه از جمله Suresh Gopi که برخی از برجسته پلیس نقش خود را به اعتبار. “من بلافاصله تصحیح اشتباه من است. من اضافه شده Jayaram Dileep و Unni Mukundan در تصویر. من می دانم که من از دست رفته چند نفر دیگر” او می گوید.

هنر با یک پیام

در ضمن Anoop Vijayan ارشد رقص نور با SunTec شده آپلود تصاویر گرافیکی بر روی جنبه های مختلف نبرد علیه COVID-19 در Facebook صفحه Anoop Vijayan Photography.

Anoop Vijayan’s art work reminds viewers that it is best to stay at home during the lockdown to contain the spread of COVID-19

Anoop Vijayan هنر کار به یاد بینندگان که بهتر است به ماندن در خانه در طول این مستند شامل گسترش COVID-19 | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

از روز اول این مستند او ایجاد شده است تصاویر را با یک پیام اجتماعی که در حال حاضر یک فن اختصاصی زیر است. هر یک از نکات برجسته این جهت به دنبال آن در طول مستند برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“هنگامی که من طرح یک مفهوم است که من خواهد بود برجسته آن روز من را مناسب وکتور تصاویر آن را تغییر دهید و آنها را کنار هم درآمده است. به عنوان مثال وجود یک تصویر از یک دختر بچه نشسته قبل از غذا. آن ومیزان بر اهمیت خوردن مواد غذایی سالم است. تصاویر متفاوت اما من اصلاح آنها و استفاده از آنها برای انتقال مفهوم,” او توضیح می دهد.

Anoop Vijayan

هنگامی که تصویر به اتمام است او در نوشته های آن روز بعد در 7 بعد از ظهر. چند تصاویر نمی شد متوجه هر چند بسیاری از معلمان سابق خود را در ICAT طراحی و رسانه دانشگاه در چنای نام او را به می گویند که آنها تا به حال لذت می برد خود را با این نسخهها کار. “پس از چند روز وجود دارد افراد زیر مجموعه من برای دیدن آنچه که من می آمد تا با بعدی” می افزاید: در این 35 سال.

در زبان انگلیسی و مالایایی او exhorts بینندگان به ماندن در خانه, دنبال, دولت مقررات و اجتماعی فاصله به سرعت گسترش Coronavirus. “من تصاویر مقابله با آن نیاز به ورزش و حفظ بهداشت خود قرنطینه تعامل با کودکان و…. همه ما نیاز به شرکت در این تلاش برای مهار این ویروس می گوید:” بومی از تریسور.

Anoop Vijayan’s art work reminds viewers that one must have a nutritious diet to stay healthy and exhorts people to stay at home during the lockdown to contain the spread of COVID-19

Anoop Vijayan هنر کار به یاد بیننده است که باید به یک رژیم غذایی مغذی برای سالم ماندن و exhorts مردم به ماندن در خانه در طول این مستند شامل گسترش COVID-19 | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

او می افزاید: فروتنی: “من این ادعا نیست که من تصاویر رفته ویروسی شده است و یا به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای. این تنها راه من برای کمک به افزایش آگاهی در مورد COVID-19 و چگونه به صورت مستند با مثبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>