پخت و پز در این زمان قرنطینه و مستند می تواند دلهره آور. سفر به سوپر مارکت لزوما چند و حتی هنگامی که شما وجود دارد, مواد تشکیل دهنده ممکن است در عرضه محدود است.

با چالش روزانه برای پیدا کردن دستور العمل استفاده از مواد تشکیل دهنده در شربت خانه مواد غذایی vloggers در حال حاضر قرار دادن ساده, سالم و ‘مستند پسند’ دستور به تهیه کردن به نیازهای پیروان خود را. مانند Juleey آجی شده است که گوگل برای آسان one-pot recipes. Channa biriyani یک دستور او کشف شده در آنو های یوتیوب کانال اشپزی-تقدیر-vlog تبدیل به یک ضربه در میز شام.

Lekshmi Nair

او می گوید: گذشت زمان در داخل خانه به معنای ساخت بسیاری از آنچه در او و فریزر و نوآورانه. “خانواده من و من لذت بردن از تلاش کردن غذاهای جدید است. به عنوان مواد تشکیل دهنده به ویژه سبزیجات تازه در حال تبدیل شدن به کمیاب با توجه به مستند من جستجو برای دستور العمل های است که می تواند ساخته شده با آنچه من در دست است.”

می گوید محبوب اشپزی میزبان نمایش-تبدیل-vlogger Lekshmi Nair: “هر چند اکثر مردم نگردند تا خود را در قفسه های آشپزخانه و یخچال و بسیاری از آنها هنوز هم در سمت چپ با یک مجموعه محدود از مواد تشکیل دهنده است.” Lekshmi که نوشته های دستور سه بار در هفته در یوتیوب آغاز شده ارسال روزانه ی دستور غذاها با توجه به سیل درخواست از مشترکان خود را. بسیاری از پیروان جدید در حال تلاش پخت و پز برای اولین بار. “بسیاری از آنها لیسانس که به دنبال آسان برای آماده سازی غذاهای,” او اضافه می کند.

بنابراین Lekshmi سهام همه چیز از صبحانه العمل های دسر که نیاز به حداقل مواد تشکیل دهنده. مثلا پست خود در نان پیتزا می گوید آن نیاز به فقط پیاز, گوجه فرنگی, فلفل دلمه ای (اختیاری) و پنیر. “حذف مواد تشکیل دهنده که لازم نیست و خلاق با آنچه در دسترس در صفحه اصلی. یکی می تواند انجام شگفتی با پس مانده غذا را به عنوان به خوبی. من به تازگی با قرار دادن یک ویدئو در مورد نحوه استفاده از روز قبلی chappathi به kottu paratha. به طور مشابه, شما می توانید با استفاده از پس مانده idlis برای سرگرمی idli می گوید:” Lekshmi که قصد دارد به معرفی چند روش ساده و مغذی در برنامه غذایی به عنوان به خوبی.

Sameera Nizarudin

پخت و پز وعده های غذایی هم می توانید کمک به عبور زمان و می افزاید: به کیفیت هم خانواده احساس vlogger Sameera Nizarudin. او کانال Salu به علاوه که زوم در در زندگی روزمره لمس یک میلیون مشترک در یوتیوب. “بینندگان احساس به عنوان اگر آنها بخشی از خانواده ما به عنوان آنها به تماشای من و خانواده ام در مورد زندگی روزمره ما به خصوص در این زمان از اجتماعی فاصله. این ویدئو نشان می دهد ما آماده سازی وعده های غذایی ما در حال رفتن به ما در مورد کارهای خانگی و… می گوید:” Sameera.

Suresh Pillai, شرکت, سر آشپز Raviz هتل ها و اقامتگاههای تفریحی را تشویق می کند استفاده از سبزیجات و گیاهان و میوه هایی که در دسترس هستند در آنهایی که پشت حیاط و باغ به صورت روزانه پخت و پز. “اول از همه, روشن, کردن, پیر, مواد غذایی و استفاده از مواد فاسد شدنی در خود و فریزر و یخچال و فریزر قبل از حرکت به باغ خود را. پاپایا خام jackfruit انبه و سبزیجات ریشه ای مانند نشاسته کاساو یا مانیوک فیل یام و colacasia می تواند تبدیل به غذاهای خوشمزه می گوید:” Suresh بیش از تلفن از لندن است.

Chef Suresh Pillai

Suresh بود در سفر به انگلستان زمانی که مستند اعلام شد. اگر او در پست های قبلی در Instagram موجود فقط عکس ظروف همراه با دستور العمل های او در حال حاضر پست ویدئوها از غذاهای او می سازد. “کاملا چند از مشترکین جدید به آشپزخانه. این ویدئوها به کمک آنها به دنبال دستور غذا.”

Chef Suresh’s egg curry

به حداکثر رساندن با یک تعداد انگشت شماری از مواد تشکیل دهنده است که حتی بیشتر مهم است در حال حاضر زمانی که مواد غذایی تولید کنندگان در حال تلاش برای دیدار با افزایش ناگهانی در تقاضا ، اخیر خود تصویری از یک chammanthi ساخته شده تنها با کل قرمز و فلفل و موسیر و آلوچه ویروسی رفت.

Suresh است در تلاش برای ترویج “مسئول و پایدار خوردن”. “شاید پخت و پز وعده های غذایی مغذی برای خود و عزیزان خود را هرگز مهم تر بوده است,” او اشاره می کند. او می افزاید: “فقط به خاطر اینکه شما فقط یک تعداد انگشت شماری از مواد آن معنا نیست که شما نمی توانید ادویه آن را و آن را در خدمت innovatively. این زمان برای درونی خود را بیدار آشپز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de