دهلی نو:
اتحادیه وزارت توسعه مهارت و کارآفرینی (MSDE) یکشنبه گفت که آن را ارائه کرده است دولت 28 نهاد های ملی و چند تن از اعضای خوابگاهها برای قرنطینه امکانات برای مقابله با کروناویروس گسترش در کشور است.

“MSDE تصمیم گرفته است تا در دسترس همه ملی مهارت موسسات آموزشی (NSTIs) و شبانه روزی در سراسر کشور برای تبدیل به قرنطینه/ جداسازی امکانات. تصمیم گرفته شد توسط وزارت به چین تلاش های خود را با این مرکز در آمادگی برای این بیماری همه گیر است که منجر به سراسر کشور مستند” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

علاوه بر آن گفت که حدود 100000 اورژانس پزشکی کارکنان پشتیبانی آموزش دیده توسط خود موسسات و شرکای آن نیز می تواند شنود گذاشته شده توسط اتحادیه های وزارت بهداشت برای افزایش para-پزشکی پزشکی و خدمات پشتیبانی کارکنان برای مقابله با بحران کنونی.

“آموزش دیده در نقش های مختلف شغلی این نامزدها را افزایش تلاش ها برای جلوگیری از گسترش و پزشکی مراقبت از افراد آلوده در قرنطینه/ انزوا/ امکانات بیمارستان در حال راه اندازی” مهارت های وزارت گفت: بدون توضیح اینکه آیا آنها آموزش دیده به اندازه کافی برای رسیدگی به این رمان کرونا ویروس.

این حرکت در می آید یک روز پس از Adamas دانشگاه پیشرو در دانشگاه های خصوصی در غرب بنگال ارائه آن به دانشگاه برای ساختمان موقت امکانات پزشکی برای مبارزه با تاج. با توجه به این پیشنهاد توسط رئیس دانشگاه Samit ری “پردیس می تواند خانه حداقل 30 پزشکان با خانواده های خود. دیگر از آن, این ماده به ارائه خوابگاه امکانات برای 600 پرستاران. اورژانس بیمارستان 1000 تختخوابی همچنین می توانید مرتب شود در این منطقه”.

مهارت های وزیر Mahendra Nath Pandey ادعا کرد که او خواسته است NSTIs برای کمک به کشورهای در صورتی که نیاز با ارائه محل خود. “ما درخواست تمام منطقه ای مدیران NSTIs به طور کامل همکاری با دولت و مقامات دولتی برای کمک به آنها در رفع نیاز از امکانات به عنوان و هنگامی که از آن ناشی می شود. علاوه بر این دولت نیز می تواند با استفاده از محل آن برای همان” Pandey گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de