در official Instagram account, طراح مد Sabyasachi Mukherjee مشترک Smriti Irani, Union, وزیر نساجی را به درخواست تجدید نظر به خرید و صنعت به لغو یک نظم جهانی “فرا گرفته با کروناویروس”. Dastkar را (یک جامعه برای صنایع دستی و صنعتگران) رئیس لیلا Tyabji است صحبت کردن در مورد چگونه این جامعه آسیب پذیر ترین در طول مستند و ادامه خواهد داشت و پس از همه گیر فروکش.

در سطح جهانی Covid-19 بزرگترین بحران تاریخ برای پوشاک و مد میباشد. در هند که در آن صنعت نساجی دومین کارفرما سلامت آن مهم است به این کشور بوده است. را طراحی مد و صنعت مهم به بخش اکوسیستم بود یکی دیگر از تلفات? Sandeep Khosla از برجسته برچسب ابو جانی و سندیپ Khosla (AJSK) شناخته شده برای احیای صنایع دستی مانند chikankariموافق با Tyabji را تمایلات اما اشاره می کند: “اگر ما سینه به عنوان طراحان ما از دست دادن توانایی به کارفرمایان و حفاظت از نیروی کار ما.”

طراحان و صنعتگران ذاتا. “ما نیاز صنعتگران ما تا آنجا که ما نیاز ما کارگران یقه آبی به منظور بادبان را از طریق این بار و در سال های آینده” توضیح می دهد که Narresh Kukerja مدیر خلاق از آنچه که در نظر بسیاری از کشور اولین بار, شنا, برچسب, Shivan و Narresh. یک برچسب در فقط 10 سال (که با تاخیر این ماه جشن در اطراف این نقطه عطفی با توجه به وضعیت فعلی), فروشگاه خود را در بمبئی کالا Ghoda بود روی سندان اما در حال حاضر خواهد شد را در خود نگه دارد.

اثر Trickle-down

راهول میشرا هند اولین طراح دعوت می شود به نشان می دهد در پاریس, Haute Couture Week, دارای یک نیروی کار از 1000 افرادی که با او کار می کنند به طور مستقیم و غیر مستقیم. او توضیح می دهد که “یکی در بالای سلسله مراتب اغلب می یابد [خود] مسئول برای افراد مختلف — که خانواده زندگی بستگی دارد تنها در حقوق و دستمزد آنها پرداخت می شود. با فروش رفته را به صفر در ماه گذشته جریان پول است که به طور کامل در متوقف کند”.

Designers Abu Jani and Sandeep Khosla

طراحان ابو جانی و سندیپ Khosla

طراحان مد در حال تلاش برای انجام بهترین خود را برای کارکنان خود را — برای مثال AJSK پرداخت کامل حقوق به کارکنان با وجود مستند و امیدواریم که قادر به انجام این کار تا زمانی که آنها می توانند. “البته این را نمی توان به طور نامحدود ما به عنوان یک شرکت با یک مالی بلند مدت بافر می گوید:” Khosla, و اضافه کرد که آن را ضروری است برای دولت به دخالت برای حمایت از این صنعت است. حتی پس از این ویروس را مهار دوره کسب و کار ممکن است به بازگشت به عملیات عادی اما الگوی مصرف را در مجموعه ای کامل اختلال.

اما آنچه در مورد ₹1.7 لاخ کرور Book Kalyan Yojana اعلام شده توسط اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در مارس 26, برای کمک به فقرا جزر و مد بیش از coronavirus مستند? طراح مد Tarun Tahiliani این را می گویند: “من دیده ام همه چیز اما [به نظر میرسد] یک سری از لاشی اقدامات که اصلا آدرس صنعت و ایجاد شغل. وثیقه وام های معنی هیچ امنیتی وجود دارد و ممکن است اضافه کردن به بدهی های بد. و EPF حداقل یک چیز است. آن را برای تلفن های موبایل بهتر از آن است.”

بزرگ عروسی هندی بیشتر

در حالی که چند برچسب در حال تشویق قبل از دستور به ظاهر کمک به صنعتگران خود را کسب و اقامت اشغال شده در خانه های خود وضعیت ترسناک است. “با هیچ جریان نقدی در بازار خرید خواهد بود شدیدا صدمه دیده است به خصوص در تو رفتگی در دیوار این بخش می گوید:” سونیل Sethi, رئيس جمهور از صنعت apex بدن مد و طراحی شورا از هند (FDCI). عروسی, تكیه هند دوخته شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. “ما در کسب و کار از جمعیت و در حالی که وجود دارد این است که حتی کوچکترین شک و تردید در ذهن مردم وجود دارد که می تواند موج دوم این بیماری همه گیر و تا زمانی که یک واکسیناسیون در برابر آن, من فکر می کنم مردم در حال رفتن به با احتیاط از بیرون رفتن” در ادامه Tahiliani. اثر دومینو خواهد بود که خرده فروشی بلند رها خواهد شد به عنوان موارد که طراحان لباس برای مشتریان.

صندوق برای طراحان در حال ظهور

پس چه می تواند انجام شود برای کمک به طراحان مد خود را ؟ با توجه به صنعت دیجیتال, تجارت منابع, WWD, شورای طراحان مد آمریکا, British Fashion Council, ایتالیا, دوربین della Moda و فرانسه Chambre Syndicale نیز در حال گفتگو در مورد چگونه می توان آنها را در تراز وسط قرار دارد. به عنوان زمان روند هشتگ #inthistogether نشان می دهد همکاری است که نیاز به ساعت. در هند FDCI است که برنامه ریزی برای گرفتن یک پیشنهاد به وزارت کشور برای کمک به طراحان. “نیز وجود دارد که برنامه ریزی برای راه اندازی صندوق امداد برای greenhorns که به احتمال زیاد خواهد شد مبارزه با تولید و از دست دادن درآمد آنها را در اختیار یک کنسرسیوم از بودجه می گوید:” Sethi. جزئیات این پیشنهاد هنوز فاش شده است اما طراحان خود را باید درک روشنی از آنچه امداد بسته باید باشد. مانند Tahiliani بسیاری احساس می کنید که همانطور که در حال حاضر دولت ساخته شده است که هر عملی صداهای.

اجاره GST و وام

برای Kukreja نگرانی اصلی این است که اجاره و او می گوید: “یک تکه بزرگ از یک طراح درآمد صرف اجاره به مالکان. دولت باید دخالت و آمد تا با یک طرح برای صاحبان کسب و کار نیز هست. ما یک کشور از کار سازندگان و اگر شما نمی حمایت از صاحبان کسب و کار و سپس شما می توانید پشتیبانی نمی پایین هرم بسیار طولانی است.” Khosla احساس می کند که سه ماه GST یخ دوره می تواند کمک کند. Tahiliani آن طول می کشد یک قدم بیشتر احساس این است که زمان مناسبی برای دولت به بررسی مجدد این GST سیستم. او احساس می کند وجود دارد مسائل عملی با سیستم مالیاتی. “این باعث می شود حمل و نقل بسیار مشکل تر است و همچنین به عنوان ساده به کارکنان. بنابراین ایده craftsperson خودکفا و خود کفا است لزوما skulled که. در حال حاضر برای خوب بیشتر شاید این کشور نیاز به یک سیستم کاملا متفاوت” او مدعی شد.

Khosla همچنین امیدوار است برای حمایت از بانک ها در به تأخیر انداختن منافع و یا بازپرداخت وام برای بازیابی از خسارات وارده توسط Covid-19 شیوع. در ضمن Mishra است که در حال حاضر در تماس با چند بانک برای کشف بهترین راه حل برای هر گونه نقدینگی مورد نیاز است.

نویسنده سردبیر سابق لوکس مشاور و نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im