COVID-19: فیلم کوتاه ‘Kaavaalna Vadda’ پرتاب نور در مشروب خانه-تحویل تقلب

حیدرآباد مبتنی بر نورد شاتر فیلم ساخته شده Kaavaalna Vadda, هشت دقیقه ای فیلم برای آگاهی tipplers سقوط طعمه به سایبر کلاهبرداران. یوتیوب فیلم نشان می دهد چگونه از آن آسان است برای مردان باهم به دام افراد آنلاین را با وعده تحویل مشروب خانه.

این فیلم باز می شود با چهار افراد به صورت تصادفی — بازی های برگزار شده توسط, هنرمندان Laxman Meesala, Manoj Muthyam, Kranthi کومار و Bhasker Kothapalli احساس کم بدون الکل در مستند. آنها احساس می کنند خیلی خوشحال زمانی که آنها نقطه مشروب خانه تحویل داد. زمانی که آنها با این شماره تماس بگیرید. یک شخص در انتهای دیگر اطمینان آنها از ارائه مشروبات الکلی در آستان او می رود به درخواست آنها برای پرداخت آنلاین.

هنگامی که مقدار منتقل شده به موکل شماره می شود بی توجه. این کار زمان زیادی را برای آنها به تحقق بخشیدن به آنها فریب خورده شده است. در اواخر بازیگران به مردم توصیه مصرف نکنید و به جای استفاده از پول برای خرید مواد غذایی برای خانه خود و یا کمک به کسانی که نیاز دارند.

ادعاهای دروغین

Venkat Kalyan (left) and Sriman Keerthi

Venkat کالیان (سمت چپ) و Sriman Keerthi | عکس های اعتباری: توسط آرایش

در حالی که هنرمندان شات خود را در بخش های فردی خود, خانه, ویرایش انجام شد توسط Venkat Kalyan. او می گوید: “این ادعا به خانه تحویل مشروب سایبر کلاهبرداران شده اند آپلود برخی از اعداد در رسانه های اجتماعی. آنها وعده عرضه هر نام تجاری از مشروب اما یکی به پرداخت پول است. ‘تحویل aadhe ghante mein هو jayega’ (ما ارائه خواهد شد و در نیم ساعت) است که خود را بارها تکرار شده خط. هنگامی که شما سعی می کنید برای پرس و جو در مورد محل سکونت خود را godown/فروشگاه آنها آشکار نیست.”

سازمان دیده بان برای این کلاهبرداران:

  • کلاهبرداران’ شماره تلفن: 6001602215, 7231852934, 9896746326, 9518113698
  • Facebook لینک کلیک کنید برای صفحات ایجاد شده توسط این بازی: https://www.facebook.com/Online-wine-shop-home-deliveryHyderabad; https://www.facebook.com/Online-wine-shop-home-deliverycontact8859331729; https://www.facebook.com/Online-wine-shop-anddelivery; https://www.facebook.com/Bagga-wine-shop

این ایده را به یک فیلم آمد و تا زمانی که Venkat شنیده تلفن ضبط توسط دوست او بود که فریب خورده شده است. پس از تولید مجلس همچنین باعث می شود آگاهی در فیلم ها برای Cyber crimes بخش آنها تصمیم به ساخت یک فیلم به منظور بالا بردن آگاهی در مورد چگونه مردم را فریب داد. .

تقلب در شهرهای دیگر

Venkat ذکر شده است که افرادی که فریب نیز تجربیات خود را در Facebook صفحه از این تقلب مشروب خانه تحویل. “Cyber crimes بخش در حیدرآباد به ما گفت که آنها ثبت نام کرده اند که پنج مورد توسط افرادی که اطراف را از دست داده ₹50,000 به ₹90,000. اما وجود دارد بسیاری از کسانی که از دست داده اند پول در asimilar شیوه اما در حال حاضر به شکایت به دلیل خجالت” او اشاره می کند و اضافه کرد که چنین تقلب گزارش شده در سایر شهرهای مترو به عنوان به خوبی.

Screenshot of the film

اسکریپت برای Kaavaalna Vadda به اشتراک گذاشته شده از طریق واتساپ و بازیگران و خدمه از خانه کار می کرد. در حالی که داستان فیلمنامه و دیالوگ ها توسط Sriman Keerthi, صدا, طراحی توسط Satish Kumar Mandava و پس زمینه نمره Rajeev راج.

این فیلم را می توان در:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>