Covid-19 ترساندن: هوایی هند پرواز از میلان گرفته شده برای جداسازی خلیج

دهلی نو:
هشتاد و مسافرانی که وارد دهلی نو در یک هوایی هند پرواز از میلان شد اجازه خروج از فرودگاه در صبح روز چهارشنبه پس از گذرا چک هر چند آنها فرود آمده بود بدون اجباری گواهی اثبات آنها از Covid-19 عفونت است. در روز بعد دولت دایره به کارگردانی همه مسافران از Covid-19 کشورها را تحت تاثیر قرار به قرنطینه برای 14 روز.

این هواپیما حامل مسافران که شده بود به نمایش در آمد برای Covid-19 در ایتالیا طبق قانون ابتدا به انزوا خلیج در فرودگاه هوایی هند سخنگوی گفت.

اما همه مسافران شد و پس از آن به نمایش در آمد و اجازه دهید پس از بررسی آنها را برای Covid-19 سخنگوی اضافه شده است. به طور معمول, رمان, کروناویروس که باعث Covid-19 عفونت دو هفته دوره کمون و از این رو سریع چک ممکن است کمک در تشخیص است.

دایره ای صادر شد بعد از آن در روز پس از پرواز از ایتالیا فرود آمد و مسافران بودند اجازه گفت: یک مقام دولتی که نمی خواست فاش شود.

حرارتی غربالگری انجام شد قبل از مسافران بودند تقبل قایق از آب عبور به ترمینال. مسافران از ایتالیا نیاز به حمل گواهی برای اثبات آنها حمل Covid-19 قبل از ورود اجازه می دهد.

“معلوم شد که هیچ یک از مسافران این گواهی برای اثبات که آنها Covid-19 منفی است. آنها تا به حال گواهی دیگر برای سرماخوردگی و سرفه و تب است. بنابراین آنها به نمایش در داخل هواپیما و پس از آن اجازه دهید بروید و بعد از اینکه پیدا نمی کنند توسط ویروس” یک مقام ارشد دولت گفت: تحت شرط ناشناس ماندن.

در حال حاضر هند صفحه نمایش مسافران پس از رسیدن به ایران از چین, هنگ کنگ, ژاپن, کره جنوبی و نپال و اندونزی و سنگاپور و ویتنام و مالزی است. این توسعه می آید پس از هشدار از حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA به شرکت های هواپیمایی برای حمل تعداد کافی از خود اعلام اشکال برای توزیع بین المللی مسافران قبل از فرود, منجر به صف بزرگ در ورود شمارنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>