Covid-19: SC اطلاع به مرکز هواپیمایی در درخواست برای بازپرداخت کامل از لغو پرواز بلیط

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز جمعه پرسید: این مرکز در پاسخ به درخواست و به دنبال دستورالعمل به شرکت های هواپیمایی برای بازپرداخت کامل از بلیط پروازهای لغو شده به دلیل covid-19 و متعاقب آن مستند.

یک apex دادگاه نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان پرسید مرکز و شرکت های هواپیمایی به فایل یک پاسخ در عرض سه هفته.

نیمکت نیز پیشنهاد شده است که شرکت های هواپیمایی ارائه اعتبار پوسته با دو سال اعتبار علیه رزرو پرواز که لغو شد در طول مستند.

“چرا باید اعتبار محدود به یک دوره کوتاه و یا همان مسیر?” نیمکت پرسید.

ارشد مدافع Harish مرهم ظاهر می شود برای شرکت های هواپیمایی شده است که “خطوط هوایی دچار ضربه از 60 میلیارد دلار در سطح جهانی با توجه به همه گیر” و 49 درصد پرواز هزینه ثابت است. او افزود که شرکت های هواپیمایی باید صفر بود درآمد در طول مستند.

با توجه به صنعت بدن بین المللی حمل و نقل هوایی, خطوط هوایی در سطح جهان را از دست خواهد داد بیش از مبلغ 84 میلیارد دلار در طول سال مالی 2020, بدترین در تاریخ هوانوردی با توجه به covid-19 همه گیر و حاصل خاموش سفر اشتها

SpiceJet Ltd گفت: “در هیچ کجای جهان شرکت های هواپیمایی استرداد کامل کرایه. ما می خواهم به نشستن با هواپیمایی وزارت و آمد تا با یک راه حل است.”

دادگاه راس به کارگردانی هواپیمایی وزارت به برنامه ملاقات با شرکت های هواپیمایی و ابداع روش به بازپرداخت به مسافران است.

مورد شنیده خواهد شد پس از سه هفته و تمام شرکت های هواپیمایی شنیده خواهد شد که طرفین به این درخواست.

جهت صادر شد در حالی که از شنیدن درخواست ثبت شده توسط آژانس های مسافرتی فدراسیون هند است. تقاضای ثبت شده در 5 ژوئن و به دنبال مناسب جهت از دولت به شرکت های هواپیمایی برای بازپرداخت کامل.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>