Covid-19: نمونه از 700 نفر مربوط به Nizamuddin رویداد جمع آوری شده در AP

حیدرآباد:
شصت و هفت نفر تست مثبت برای رمان coronavirus (Covid-19) در آندرا پرادش در روز چهارشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 111. همه تازه موارد مرتبط به شرکت کنندگان از جماعت مذهبی در مرکز Nizamuddin در دهلی نو. AP دولت در روز چهارشنبه گفت که این نمونه ها از 700 نفر از افرادی که با حضور در جماعت و کسانی که در ارتباط با آنها.

AP دولت را شناسایی کرده است 1,085 مردم از دولت که با حضور Ijtema (جمع آوری مذهبی) در مونی العلمی مرکز Banglewali مسجد بود که سازمان Tabhligi Jamat (فرقه ای از اسلام سنی) سازمان در ماه گذشته است. مقامات از AP پلیس و وزارت بهداشت در حال پیگیری همه کسانی که با حضور در جماعت مذهبی و همکاران خود را.

تمام 43 که تست مثبت همه مرتبط (یا حضور داشته و یا مرتبط به شرکت کنندگان) جماعت برگزار شده توسط Tabhligi Jamat در Nizamuddin بین 13-15 مارس. نه تنها که عظیم 64 از 87 مثبت covid-19 نفر از افرادی که به دهلی نو در حالی که چهار نفر از کسانی که در ارتباط با آنها.

بولتن از آندرا پرادش دولت اعلام کرد که در مجموع 373 نمونه ارسال شد برای تست که 43 آمد مثبت در روز چهارشنبه. بسیاری از کسانی که تست مثبت هستند از Kadapa (که تعداد قابل توجهی از مسلمانان) و غرب Godavari منطقه در AP.

“ما در حال پیگیری کردن مردم بود که با حضور در این نشست در دهلی نو و در حال ارسال نمونه های خود را برای آزمون گفت: یک مقام دولتی از AP. یک روز قبل از آن 17 نفر در حال آزمایش مثبت برای COVID که اکثر مردم نیز با حضور در جلسه است.

در ضمن در کشور همسایه از Telangana, 15 بیشتر افرادی که تا به حال کردم به Nizamuddin مرکز نشست در دهلی نو در حال آزمایش مثبت برای COVID در روز سه شنبه با در نظر گرفتن مجموع موارد به 97 در دولت است.

AP دولت در روز سه شنبه نیز تصویب دستور تعویق انداختن 100 درصد از پرداخت حقوق از وزیر Y. S. Jagan موهان ردی دولت MLAs, MLCs همه اعضای منتخب نهادهای محلی (و مردم برگزاری معادل مواضع و اعضای تمام شرکت های دولتی. این تصمیم با توجه به این که همه جریان درآمد از AP خشک شده اند با توجه به این مستند شامل گسترش coronavirus (COVID) بیماری همه گیر.

با توجه به این ترتیب دولت مورخ 31 مارس, حقوق IAS/IPS/IFS افسران در این دولت نیز خواهد شد معوق 60%, در حالی که همه کارکنان دولت (به جز کلاس-کارکنان 4) از جمله کار-شارژ کارکنان و افراد درگیر از طریق یک شخص ثالث نیز باید حقوق خود را/دستمزد/دستمزد کاهش 50 ٪ در دولت است. کلاس-4 کارکنان این را ببینید, کاهش 10 ٪ در حقوق خود را.

دو روز پیش از آن در روز دوشنبه, Telangana وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR), پیش بینی آب و هوای اقتصادی سخت پیش رو در نظر قفل کردن نیز اعلام کرد حقوق و دستمزد کاهش 75% برای خود دولت MLAs, MLCs دولت شرکت رؤسا و نمایندگان محلی دیگر بدن.

پرداخت قطع شد و همچنین تمدید IAS/IPS/IFS و دیگر چنین مرکزی خدمات دولت از افسران که خود را حقوق پایین آمدن 60%, در حالی که سایر دسته از کارکنان خود را به حقوق نصف شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im