COVID-19: Rising به ‘چالش’ در طول مستند در کرالا

با اقامت در خانه سفارشات در محل در میان COVID-19 مستند این جای تعجب نیست که بسیاری از آنها تبدیل به رسانه های اجتماعی به ضرب و شتم مستند بلوز. و در حالی که برخی در حال گرفتن thumbs-یو پی اس در رسانه های اجتماعی پست های نمایشگاه مهارت های خلاق خود را, دیگران گرفتن در روند چالش ها برای حفظ خود مشغول است.

Muskaan Shiju

#Dalgonacoffee, #buttabomma, #handemoji… Muskaan Shiju یک کلاس پنج دانشجو در آنها شرکت داشته و در بسیاری از در حال حاضر روند چالش است. “دوستان من و من برچسب هر یک از دیگر زمانی که ما در سراسر یک کار سرگرم کننده است. پذیرش آنها یک راه امن برای ارتباط برقرار کردن با دوستان من می گوید:” Muskaan و اضافه کرد که او قصد دارد برای انجام یک کفپوش چالش بعدی.

برای Haskinsrosario Biju یک کلاس 10 دانش آموز شرکت کننده در چنین ویروسی روند همه چیز در مورد کشتن خستگی. “برخی از آنها مانند #handemoji که در آن یکی به دنبال یک لیست از دست emojis که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش و #زیردریایی که در آن شما نیاز به حرکت از یک تصویر متحرک از یک زیردریایی با بینی خود را در حال سرگرم کننده است. اما به عنوان مدرسه ما شروع کلاس های آنلاین من اشغال شده و لازم نیست که زمان زیادی را در حال حاضر. من چشم من بر #memoriesbringback هر چند که در آن یک تلاش برای از نو خلق کردن یک صحنه از یک عکس قدیمی و من امیدوارم که به انجام است که به زودی” او می گوید.

Saniya Biju

خواننده و آهنگساز Sajna Sudheer برچسب شده در بسیاری از ویروسی چالش در Facebook راست از بسیار محبوب ترین ها #sareechallenge که در آن یکی است برای به اشتراک گذاشتن یک تصویر از خود در ساری به یک #bookchallenge که شامل نامگذاری یک کتاب به عنوان خوانده شده از یک لیست از ژانرهای.

“من شده اند با برچسب در انواع موسیقی – و-رقص بر اساس وظایف. یکی از سرگرم کننده بود که در آن من تا به حال به هیجان بخرج دادن به آهنگ ‘Unnai kaanamal’. این #njangalkalapravarthakar چالش برای هنرمندان دلگرم کننده بود. آن را در حمایت از هنرمندان تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول زمان مستند. ما تا به حال به آمده تا با یک دقیقه ویدئوها از هر نوع هنر می گوید:” Sajna.

Sankari Unnithan with her daughter Vaiga

پیوستن به #motherhooddare و #natyamheals قدم زدن پایین خط حافظه برای Sankari Unnithan. “دختر من Vaiga و من رفتم از طریق آلبوم عکس های قدیمی را به جستجو برای یک عکس به یاد ماندنی از هر دوی ما برای #motherhooddare. رفتن را از طریق عکس ها دلتنگ می گوید:” Sankari مدیر اجرایی در Timetronic مشاوران مدیریت محدود ویژگی های استخدامی شرکت است. این #natyamheals چالش دیدم Sankari ارسال تصاویر از لحظات به یاد ماندنی و خاطرات به عنوان یک کلاسیک رقصنده.

Mathew Thannimoottil

Mathew Thannimootil است که در یک فرصت مطالعاتی خود را از مشاور مدیریت شرکت مشترک یک دستور برای Mangshor سنگر که برچسب در یک #quarantinerecipe چالش در WhatsApp. “Eversince این مستند من شده اند با معرفی یک ظرف جدید میز ناهار خوری در هر روز. اگر چه من از طرفداران بزرگ از چالش های آنلاین از مواد غذایی است که چیزی به من نزدیک قلب من تصمیم به شرکت در #quarantinerecipe می گوید:” Mathew یک دانشجوی سابق, Le Cordon Bleu, پاریس و Mimo, San Sebastian.

Dalgona cake by Sheeba Lefleur

آشپز خانه Sheeba Lefleur می خواستم متفاوت از بقیه است و بنابراین تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از یک Dalgona کیک به جای یک فنجان پر از کف Dalgona قهوه برای روند #dalgonacoffee چالش است.

Sobha Vishwanath

طراح مد Sobha Vishwanath بیش از حد می خواهد به او ارسال می شود منحصر به فرد است. Sobha که کاملا درک Infinite چالش ها در ابتدا می گوید: “من فکر می کردم که هیچ راهی وجود دارد شما می توانید گرفتن من انجام می دهند یکی است.” اما پس از چند ساعت از پیمایش او رو. Sobha در حال برنامه ریزی برای شرکت در T-پیراهن چالش است که نیاز به شرکت کنندگان به قرار دادن بر روی یک تی شرت در حالی که انجام یک headstand. “من قصد دارم به انجام headstand در ساری و سپس قرار دادن بر روی یک تی شرت. اگر چه من یوگا است, نه زنگ زده, من فکر می کنم من باید قادر به انجام آن است,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>