Covid-19: راه آهن را 1,000 PPEs برای راه آهن پزشکان و امدادگران

راه آهن هند روز سه شنبه گفت: این دنده به 1,000 تجهیزات حفاظت فردی (PPEs) برای پزشکان و متخصصین درمان و مراقبت از بیماران مبتلا به covid-19 در راه آهن بيمارستان.

نسبت به این ملی حمل و نقل گفت: این یک nod دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) برای تولید PPEs.

“یک coverall تولید شده توسط Jagadhari کارگاه بود که به تازگی پاک شده توسط DRDO آزمایشگاه مجاز برای این منظور است. تایید طراحی و مواد در حال حاضر خواهد شد مورد استفاده برای ساخت این محافظ به طور کلی با دیگر کارگاه های آموزشی تحت مناطق مختلف” یک بیانیه رسمی گفت که 17 کارگاه تلاش خواهد شد برای کمک به ورزش از ساخت PPEs.

“راه آهن است و با توجه به عرضه 50 درصد از ابداع PPE پوشاک به دیگر متخصصان پزشکی کشور” را گفت.

PPE کیت استفاده شده توسط پرسنل پزشکی مشغول به کار در جداسازی مناطق و واحد مراقبت های ویژه (ICU) به محافظت از آنها را از عفونت. دولت خواست شرکت های داخلی برای تولید و سطح شیب دار تا منابع برای پاسخگویی به افزایش تقاضا برای PPEs. هفته گذشته اتحادیه وزارت بهداشت گفته بود که دولت در حال حاضر سفارش برای بیش از 1.5 کرور PPEs که برای آن عرضه شده است در حال حاضر آغاز شده است. روز دوشنبه یک دسته از 170,000 PPEs coveralls از چین وارد شده.

مواد برای همه coveralls در حال تهیه مرکزی در Jagadhari است که در نزدیکی چند بزرگ صنایع نساجی در پنجاب.

“مشخصات فنی این PPEs در حال حاضر آماده و تامین کنندگان مواد در محل هستند. در حال حاضر تولید می شود…این توسعه یک افزایش بزرگ به تجهیز ما پزشکان و امدادگران در خط مقدم این نبرد در برابر covid -19” وزارت گفت.

“در روز به تولید امکانات می تواند بیشتر یافت. توسعه این کلی و نوآوری توسط راه آهن هند است که مورد استقبال دیگر سازمان های دولتی درگیر در جنگ علیه covid-19” آن گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>