راه آهن هند ممکن است به تبدیل به عنوان بسیاری از 20,000 مربیان به جداسازی بخش راه آهن هیئت مدیره است به اطلاع آن منطقهای واحد است.

ملی حمل و نقل در روز دوشنبه گفت: این برنامه ریزی در ابتدا تغییر 5,000 مسافر مربیان در تلاش خود را برای حمایت از این کشور در سیستم بهداشت و درمان به عنوان تعدادی از افراد مبتلا به بیماری کروناویروس عبور کرده 1,000. به عنوان بسیاری از 27 مرگ و میر ثبت شده است که از هم اکنون در هند.

هر مربی دارای ظرفیت حمل 8-10 بیماران ارشد وزارت راه آهن گفت. برای قرار دادن همه چیز به چشم انداز این 5,000 مربیان قادر خواهد بود به جای حداقل 40,000 بیماران. این بیماران خواهد بود همراه با پزشکان و امدادگران این مقام گفت.

این مربیان باید امکانات اولیه مورد نیاز برای جداسازی و هر پزشکی دستورالعمل. “در صورت نیاز به توان بیشتر مربیان می تواند اصلاح شود. مربیان نیز باید مجهز به پشه شارژ امتیاز برای موبایل و لپ تاپ و فضا را برای متخصصین و غیره. این مربیان خواهد بود آماده منطقه عاقلانه” در بیانیه ای گفت:.

یک نمونه از آموزش مربی در حال حاضر آماده شده است. در نمونه وسط اسکله حذف شده است از یک طرف تمام 3 اسکله حذف در مقابل بیمار اسکله همه نردبان برای بالا رفتن از اسکله حذف شده اند. حمام و راهرو مناطق و مناطق دیگر را نیز اصلاح شده است برای آماده سازی جداسازی مربی.

به بیمار کابین وسط اسکله حذف شده است از یک طرف و تمام سه اسکله حذف شده اند در مقابل بیمار اسکله. در ضمن تمام نردبان برای بالا رفتن از اسکله حذف شده اند. حمام و راهرو و مناطق دیگر را نیز اصلاح شده است برای آماده سازی جداسازی مربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de