“من به زبان شما را از اتاق زیر شیروانی و من امیدوارم که حرف های من در حال رسیدن به همه شما ایمن ماندن در خانه” اعلام RJ یوسف Annamkutty خوزه از خانه اش در Karukutty نزدیکی Angamaly.

در حالی که برخی از ایستگاه های FM در کرالا باید حداقل رسانده عملیات از دفتر با چند RJs در آینده ارایه در, FM, بزرگ, FM Radio Mirchi رادیو و انبه را به طور کامل نقل مکان کرد و به کار از خانه حالت با در نظر گرفتن زمان مستند شامل گسترش Coronavirus.

RJ Vishnu of Big FM

“همه پنج RJs از ایستگاه ما شده اند ارائه شده با این تجهیزات برای راه اندازی یک رادیو غرفه در خانه ما. اگر چه پایه قاب را به بازی آهنگ قرار داده شده است در ما scheduler ما RJs می توانید این آهنگ را با استفاده از تلفن خود را در صورت نیاز و یا می توانید پیشنهادات و انتقادات می گوید:” Firoz یک Azeez, RJ و برنامه نویسی سر, FM – کرالا.

شنوندگان مطلع شده است که مورد علاقه خود را RJs در حال کار از خانه طوری زندگی می کنند تماس گرفته نمی تواند. در عوض سوارکاران تعامل با شنوندگان خود را از طریق رسمی و یا شخصی در رسانه های اجتماعی دسته. “آنها می توانید با ما ارسال پیام به ما رسمی شماره واتساپ یا Facebook صفحه. ویژگی های مبادله ممکن است وجود داشته باشد اما ما به دنبال در سمت روشن تر. اگر چه ما تا به حال این گزینه را به بازی آهنگ back – to-back ما می خواهیم به این راه کار برای حفظ شنوندگان درگیر می گوید:” Parvathy Nair, ارشد, برنامه نویسی, سر سرخ FM-تریواندروم. برخی از آنها پست ویدئوها در مورد آنها چگونه رکورد خود را نشان می دهد و در خانه به عنوان به خوبی.

در هوا از خانه

  • یک نرم افزار نصب شده بر روی لپ تاپ خود را در محل استودیو و تجهیزات. این تنظیم به گونه ای است که ضبط شده در تلفن های خود را در حال انتقال به لپ تاپ و ویرایش با استفاده از این نرم افزار قبل از آنها در حال ارسال به موسیقی scheduler/مدیر که نقش این آهنگ. در برخی از ایستگاه schedulers بیش از حد در حال کار از خانه های خود.

محتوای تجدید نظر شده است و بدون بازی و فیلم کمدی کپسول. RJs به کارگردانی شده بود و آفتابی و مثبت به جای تمرکز بر روی حرکت نزولی از وقوع. به طوری که آنها به اشاره گرها در مورد اجتماعی و فیزیکی فاصله و همچنین به عنوان یادآوری به مردم در مورد اقدامات احتیاطی گرفته شود. “ما به اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم را بهبود پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 هوایی خود را بایت دریافت و مصاحبه کوتاهی از وزرا و کارشناسان بهداشت و مشاهیر در مورد چگونه برای ایمن ماندن. ما بهینه سازی محتوا شامل موضوعاتی از قبیل “چگونه به ماندن سالم و مثبت در حالی که در خانه’,” می گوید Firoz.

Joseph Annamkutty Jose

با توجه به Ravindran Nair, مدیر برنامه های رادیو انبه-کرالا انجمن اپراتورهای رادیویی برای هند (AROI) رسمی انجمن خصوصی ایستگاه رادیویی تجاری در هند تشکیل یک گروه با مقامات وزارت اطلاعات و صدا و سیمای دولت هند که انتشار اطلاعات و به روز رسانی مربوط به این بیماری است. “این اطلاعات است منتقل به شنوندگان ما RJs. ما همچنین دریافت به روز رسانی های مداوم از منطقه Collectorate و دولت. ما سعی کنید به نگه داشتن شنوندگان ما آرامش و آنها را به ماندن در خانه” او می گوید.

یوسف می افزاید: “شعار ما این است که ‘یک آفتاب’ و به یک دوز روزانه از شادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im