“بنابراین در یک چشم بر هم زدن, sh*t رو واقعی” را بخوانید هیچ Nasties عضویت در خبرنامه این هفته است. آن می رود به خواننده بگویید چگونه آلی و Fairtrade-گواهی لباس با نام تجاری در سال 2011 تاسیس شده است آمار مصرف با مشتریان B2B در صنعت مسافرت توقف سفارشات خود گوا فروشگاه بسته و فروش آنلاین رو به کاهش. اما آن را به ما می گوید که هر چند آنها یک کسب و کار کوچک با فقط شش نفر “ما می توانیم همچنان به پرداخت حقوق و دیدار با هزینه های خود را برای چند ماه.” متاسفانه این “سبزی پسر در گوشه ای دوستانه پیشخدمت در رستوران مورد علاقه ما آیورودا ماساژ مرد و 2 بچه های کوچک” که از بدترین ،

راه حل است ؟ #PreBuyLocal ابتکار که بنیانگذار Apurva Kothari شنیده و برای اولین بار از Toronto-بر اساس FreshBooks ابر صورتحساب و حسابداری راه حل برای کسب و کارهای کوچک. این مفهوم شامل تمدید اعتبار: پرداخت مردم قبل از آنها تحویل کالا و یا خدمات مانند پرداخت های محلی خود را سبزی فروش و یا مربی شخصی در ورزشگاه چند هزار روپیه برای آینده خرید.

Organic, Fairtrade brand No Nasties launches its #prebuylocal campaign on Instagram

آلی, Fairtrade نام تجاری هیچ Nasties راه اندازی آن #prebuylocal مبارزات انتخاباتی در Instagram | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

گرفتن نشانه Apurva احساس او تا به حال بسیار سپاسگزار برای خودش. “من یک خانه و بدون توجه به آنچه که من باید غذا روی میز بین خانواده و دوستان” او می گوید. بنابراین با وجود استرس و اضطراب تقریبا هیچ کسب و کار در حال حاضر او می گوید قرار دادن همه چیز در چشم انداز برای خودش. “کسانی هستند که این نوع پس انداز — آنها باید پس از تبدیل به سنگ شده.” او اعتباری خود را ماساژ دهنده که دارای دو فرزند به حمایت و نمی تواند بازگشت به خانه اش در ایالت کرالا است.

مزایای کارمند

بنابراین اگر شما یک مورد علاقه محلی با نام تجاری است که ممکن است قادر به پرداخت کارکنان ارائه کمک برای آینده کالا یا خدمات است. Torani مثلا قرار دادن یک درخواست تجدید نظر برای کمک به خود را تقریبا دو ساله برند به طوری که آنها می توانید پرداخت خود را embroiderers, خیاط مانكن و حتی خود chaiwala. شما همچنین می تواند در نظر رزرو لباس یا لوازم جانبی تحویل داده می شود هنگامی که کسب و کار رزومه (پرداخت از طریق کارت به طوری که آنها دریافت پول به جای انجام یک COD) یا حتی پرسیدن رستوران مورد علاقه خود را اگر شما می توانید preorder یک وعده غذایی به بازخرید بعد بسیار شبیه به یک کارت هدیه کار می کند. آخرین جنگل است که ارتباط جوامع با مشتریان است ارسال یک ایمیل به مشترکین خود جزئیات روند خرید یک کارت هدیه.

Sonica Sarna آثار با 40 صنعتگر جوامع به تولید جهانی آلی نساجی استاندارد (GOTS) گواهی پارچه برای بازارهای بین المللی است. او به حمایت از هیچ Nasties ابتکار در Instagram. “مدل کسب و کار من شامل گسترش 50 درصد پیشرفت را به صنعتگران به هر حال در غیر این صورت آنها نمی خواهد بود قادر به ارائه بنابراین این طبیعی است پسوند” او می گوید:, و اضافه کرد که بسیاری از همین حالا باید پس انداز.

به عنوان پایدار لباس با نام تجاری Upasana در Auroville که آنها نیز با الهام از هیچ Nasties برای قرار دادن #PreBuyLocal پیام گفت: در سراسر چند Instagram posts: همچنین در مورد جمعی شفا جامعه و ارتباط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de