بنگلور:
پنج نفر تست مثبت برای covid-19 روز دوشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 88 در کارناتاکا از جمله سه کشته و پنج ترشحات.

بنگلور گزارش نشده هیچ تازه موارد است.

چهار نفر از پنج نفر که تست مثبت در روز دوشنبه بودند اولیه مخاطبین از یک بیمار که توسط یک شرکت داروسازی اجرایی از Mysuru.

35 سال مرد از یک شرکت دارویی در ننجنگود حال آزمایش مثبت در 26 مارس. او تا به حال شناخته شده سفر تاریخچه خارج از هند و تست مثبت بود و موجب کردن ترس است که یک احتمال وجود دارد از جامعه انتقال است. این فرد در تماس با چندین بهداشت حرفه ای.

این خوشه در Mysuru است تبدیل به یکی از بزرگترین در دولت با مجموع حداقل نه نفر ردیابی عفونت خود را به یک فرد است. همه کارکنان شرکت داروسازی خواهد بود در زیر مشاهده در حالی که حداقل 900 از آنها در زیر صفحه اصلی قرنطینه با توجه به دولت های منطقه است.

این شهرستان در حال حاضر دارای 12 مورد مثبت در برابر بنگالور که تا 41 در کل.

اعضای خانواده مثبت بیماران نیز آزمایش مثبت است. 13-پسر بیمار از Tumakuru نیز آزمایش مثبت است. پدر جان با توجه به این ویروس در 28 مارس.

کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa روز دوشنبه تصریح کرد به باقی می ماند در داخل خانه تا دوره مستند.

“در این ساعت از بحران آن است که خوب نیست در بخشی از ما را برای بیرون آمدن از خانه ها و نقض مقررات منع رفت و آمد. پایان از قفل کردن بستگی به سختگیری که با یکی از زیر حکومت نظامی و حفظ فاصله اجتماعی. اگر یکی از زیر حکومت نظامی به شدت قفل کردن دوره را به طور خودکار در پایان مارس 14. آیا برای پایان دادن به قفل کردن یا نه در دستان شما” Yediyurappa در بیانیه ای گفت.

او اضافه کرد که آن را در سمت راست بخشی از مردم برای آزمون صبر و شکیبایی از پلیس با ریختن به خیابان ها در زمان یک مستند. “در حال حاضر ما پلیس تحت استرس هستند به عنوان آنها در حال کار بدون استراحت .لازم نیست آنها را وادار به استفاده از زور و بعد آنها را سرزنش برای stern, اقدام,” او گفت:.

Yediyurappa درخواست کرد که مردم باید صرف این زمان با خواندن کتاب و افزایش دانش خود را. “من به صورت جدی درخواست حتی به (این) فقیر است که صرف وقت خود را با درگیر کردن خودتان در فعالیت های خلاق در داخل خانه های خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de