COVID-19: رسانه های اجتماعی محبوب ستاره ها در کرالا انتشار کمیک, کوتاه, در مستند

یوتیوب, Infinite و رسانه های اجتماعی ستاره از کرالا ها فیلم های خنده دار به ضرب گلوله در خانه های خود در طول این مستند به سرعت گسترش COVID-19. چاشنی زده با لیبرال دوز طنز, این فیلم کوتاه هستند بر طعمه برای شهروندان است که می تواند مربوط به موقعیتی طنز در روایت است.

آشپزخانه برخورد

مفهوم: Kaarthik شانکار

بازیگران Kaarthik, Kaladevi MS رجا

545k مشترکین در یوتیوب

Kaarthik شانکار در YouTube و Facebook صفحات (هر دو به نام Kaarthik Shankar) تصویر می کشد چه اتفاقی می افتد زمانی که او تلاش می کند به دنبال مادر خود دستورالعمل برش و پاک کردن سبزیجات ساده برای یک کاری. مادرش Kaladevi باعث اغاز کار خود را به عنوان خود را بر روی صفحه نمایش و MS رجا است valiyachan (پدر برادر بزرگتر). Kaarthik پدر Nooranad Jayan یک عکاس عملکرد دوربین. “زمانی که برخی از دوستان من به من گفت که چگونه کمی آنها می دانستند در مورد پخت و پز من این ایده را برای اولین تصویری. هنگامی که مردم شروع به پرسش من در مورد قسمت دوم من دیگر ارسال و سه فیلم آمده اند تا کنون می گوید:” Kaarthik ساکن Adoor در Pathanamthitta منطقه. در حالی که اولین تصویری رو 1.3 میلیون انداز دوم 2.5 میلیون بازدید و شمارش. یک مهندس صدا و فیلمساز کرده و به عنوان دستیار در فیلم. 29 سال است که در حال حاضر مشغول کار بر روی اولین پروژه فیلم.

مادر بزرگ قصه های

مفهوم: Jinson Mambilly

بازیگران مریم یوسف Mambilly و Jinson Mambilly

125k مشترکین در یوتیوب

Jinson Mambilly with his grandmother, Mary Joseph Mambilly. They run the social media page, Ammammayude Kochumon

Jinson Mambilly با مادر او مریم یوسف Mambilly. آنها را اجرا و رسانه های اجتماعی صفحه Ammammayude Kochumon | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Ammamma, یک.k.86-year-old مریم یوسف Mambilly و او 28 ساله و نوه Jinson Mambilly هستند رسانه های اجتماعی ستاره با 6.2 لاخ followers on Infinite و بیش از سه لاخ followers on Facebook. رسانه های اجتماعی خود صفحه با عنوان ‘Ammammayude Kochumon’. مریم روساي توسط یوتیوب با “نقره دکمه بازی” در یک لاخ مشترکین. همچنین او عمل کرده است و در سه فیلم های آینده که یکی در تلوگو.

“ما ارسال شده در چهار ویدئوها مربوط به مستند. در حالی که یکی از اولین بود بر اساس یک صحنه از Malayalam movie در هریهر نگردر دیگران ammamma توضیح می دهد که نیاز به پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود و ماندن در خانه. وجود طنز است اما همه تحویل در نمونه بدون مزخرف, ساده, سبک, می گوید:” Jinson. او شروع به ساخت فیلم در سال 2018 هنگامی که او در خانه در یک استراحت از کار خود را در قطر. “اقامت رو تمدید به دلیل سیل و زمانی که من شروع به ساخت فیلم. Ammammaمن مادر بزرگ پدری بخشی از آن را به تدریج و همه ما فیلم را ویروسی می گوید:” 28 ساله Jinson که با این نسخهها کار به عنوان یک افسر ایمنی.

بسیاری از فیلم ها بوده است به ضرب گلوله در خانه اجاره ای آنها مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در شمال Paravur, Ernakulam منطقه. Jinson را برادر کوچکتر Lekson و پسر عموی Jomon همچنین ویژگی در فیلم ها. در حال حاضر که مستند تمدید شده است آنها قصد شلیک بیشتر فیلم ها. “من می خواهم به انجام کاری غیر مقیم Malayalis. بسیاری از مردم پیدا کردن گسل با آنها برای گسترش این بیماری است. بودن مهاجرین خودم می دانم که مشکلات آنها در حال رفتن را از طریق” می گوید Jinson.

خانواده خاص

مفهوم: Anuraj Rajan, Preena Anuraj و Sanju Madhu

بازیگران Anuraj Rajan, Preena Anuraj و دوستان خود را

248k followers on Facebook

Anuraj Rajan and Preena Anuraj with their son, Rishi Anuraj

Anuraj راجان و Preena Anuraj با پسر خود, Rishi Anuraj | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

در میان COVID-19 مستند ویدئوها ارسال شده در Facebook صفحه از وسایل نقلیه موتوری گروه کرالا است که یک فیلم با Anuraj Rajanand همسرش, Preena Anuraj. فن-پایه و شوهر مستقر در Adoor, Pathanamthitta منطقه بزرگ است که که آنها با نزدیک شدن این گروه به یک ویدیو. آن را برجسته دستورالعمل برای وسایل نقلیه خصوصی در طول مستند دوره و عواقب ناشی از نقض قوانین.

علاوه بر کپسول برجسته احتیاطی قابل مشاهده و دستورالعمل ها را به دنبال داشته باشد همه مربوط به همه گیر آنها را منتشر کرده اند مجموعه ای از فیلم به نام “مستند در Adoor’ با یکی از آنها شامل misadventures از Anuraj شخصیت Sujith زمانی که او می رود برای خرید.

Anuraj می گوید که از بازیگران و خدمه در ویدئوها اقامت-با آن را دشوار است به ساقه. “همچنین من گرفته اند اجازه مخصوص از اداره پلیس برای پایین آوردن یکی از بازیگران Sanju Madhu, برای, شلیک,” او می گوید. خود شش سال, Rishi Anuraj همچنین ویژگی در برخی از فیلم ها. آنها به عبور یک میلیون پیروان به طور جداگانه در Infinite و اجرای کانال IM4U. “ما نمی خواهد بیکار در طول مستند. همچنین از آنجایی که ما کسب درآمد از این فیلم ها ما تصمیم گرفتیم به دست بیش از پول به دولت برای COVID مربوط به امداد اقدامات” Anuraj می گوید.

مطالب تازه

مفهوم: Nikhil پراساد

با بازی آرجون راتان و آنو K Aniyan

4.33 میلیون مشترک در یوتیوب

A screenshot from the video of Karikku

‘عذر خواهی بابت کیفیت پایین ویدئو. این شات در گوشی های تلفن همراه’ می رود پیام در آخرین تصویری از Karikku. Nikhil Prasad, خلاق, رئیس ویروسی کانال یوتیوب می گوید: “در آن کشته شد در طول مستند دوره توسط بازیگران از خانه های خود. در حالی که آنو K Aniyan به عنوان ببو یک ‘مهمان کارگر’ در تیروپور و آرجون راتان (به عنوان Muthalali یا کارفرما] باقی می ماند در Ernakulam. من آن را ویرایش از استودیوی من است.” در این ویدئو کارفرما مشاوره ببو در مورد اقدامات احتیاطی گرفته شود در طول این مستند.

Nikhil می افزاید: “شده اند وجود دارد چند “شکستن زنجیره ای’ فیلم و مستند مرتبط با بریده های ارسال شده توسط مشاهیر. پس همه آنها در یک نکته بسیار مهم خود برسد ممکن است محدود شده است. طنز بهترین راه برای رسیدن به مردم.” تصویری از ببو تنهایی کردم بیش از 4.5 میلیون بازدید. Nikhil در حال حاضر مشغول تولید پس از دو Karikku حال سری.

زن و شوهر اهداف

مفهوم: Vidhu Prathap و Deepthi Vidhu Prathap

بازیگران Vidhu Prathap و Deepthi Vidhu Prathap

6 لاخ followers on Facebook

Vidhu Prathap and wife, Deepthi Vidhu Prathap

خواننده Vidhu Prathap و رقصنده-لنگر همسر Deepthi Vidhu Prathap شده است ارسال کمیک, فیلم ها و کپسول در خانه خود در تریواندروم. اخیر خود کار ‘مستند برنامه ریزی’ رفته ویروسی با بیش از 2.5 لاخ views. در این ویدئو آنها را یک آرمان جدول زمانی برای بهترین استفاده از lockdown که هرگز فراتر از مرحله برنامه ریزی.

آنها ساخته شده و اولین تصویری که janata حکومت نظامی اعلام شد در مارس 22. “بود که به معنای یک چیز آنجا که ما می خواستم به نگاه سناریو در یک نور دل راه. بنابراین ما به ضرب گلوله ما جلسه پخت و پز ساخت ullivada (پیاز سرخ). اگر چه ما تا به حال هیچ برنامه ای برای آپلود آن ما تا به حال بسیار سرگرم کننده با هم که ما در آن نوشته شده. پاسخ تشویق شد و زمانی که مستند اعلام شد ما تصمیم به انجام بیشتر فیلم می گوید:” Deepthi.

Vidhu می گوید که حتی اگر آنها لذت می برد ساخت Infinite ویدئوها آنها را به طور منظم با توجه به محدودیت های زمانی. “اما در حال حاضر وجود دارد این است که زمان زیادی در دست ما است. این یک تلاش مشترک پس ما باید منافع و سلیقه مشابه” او می افزاید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>