منافع عمومی دادخواهی ثبت شده است در دیوان عالی کشور در روز پنج شنبه به دنبال اعلام شرایط اضطراری مالی در نور از سراسر کشور مستند در میان افزایش موارد COVID-19.

این پیل توسط مرکز پاسخگویی و تغییرات سیستماتیک (CASC) در برابر وزارت امور خانه و به دنبال تحمیل شرایط اضطراری مالی طبق ماده 360 قانون اساسی از هند آن را به عنوان تسلیم که متحد دستورات توسط مرکز و دولت می تواند این موضوع موثر تر است. درخواست ادعا می کنند که تفاوت در نظم اعمال شده توسط کشورهای مختلف و این مرکز ایجاد سردرگمی و دولت از بی قانونی در یک وضعیت دشوار در حال حاضر.

به عنوان در هر درخواست پس از 21 روز مستند اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در 24 مارس کشورهای مختلف و مقامات پلیس در زمان عمل مستقل زیر بخش 144 از آیین دادرسی کیفری در پوشش سفارشات صادر شده توسط دولت مرکزی که “مقدار به قانون اساسی تقلب”.

“استفاده از این emergencyprovisions از قانون اساسی لازم است نه تنها به شکست در جنگ علیه coronavirus بلکه در بهبود اقتصاد هند پس از مستند است” گفت: این طومار متحده است.

CASC نیز به دنبال دستورالعمل از دادگاه راس دولت برای ارائه لازم جهت تعلیق مجموعه ای از قبوض آب و برق (برق و آب و گاز و تلفن و اینترنت) و EMI پرداخت در قبال پرداخت می شود در طول مستند.

جهت نیز زنبور عسل به دنبال پلیس ایالتی و مقامات محلی به شدت با پیروی صفحه اصلی دستورالعمل وزارت به طوری که خدمات ضروری نیست مختل شود.

درخواست ثبت از طریق حمایت Virag Gupta ساخته شده است یک درخواست فوری برای شنیدن از طریق ویدئو کنفرانس توسط دادگاه بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im