COVID-19 بیماران مبتلا به ذات الریه باید در نظر گرفته شود برای انتقال به ICU

دهلی نو:
علامتی COVID-19 بيمار که “ذات الریه شدید” با تنفسی نرخ 30 نفس در هر دقیقه باید در نظر گرفته شود برای تغییر به ويژه با توجه به مدیریت بالینی پروتکل برای بیماران مبتلا به این بیماری است.

یک COVID-19 بیمار مبتلا به ذات الریه شدید همچنین دارای یک سطح اشباع اکسیژن (Spo2) کمتر از 90% در هوای اتاق را گفت.

یک دفتر یادداشت تفاهم مورخ 5 ژوئن صادر شده است در مورد “مدیریت بالینی پروتکل برای بیماران با تایید COVID-19 عفونت” با استفاده از بهترین شیوه های ICMR تجدید نظر ملی و مدیریت بالینی دستورالعمل ها و شواهد موجود برای مراقبت از بیمار تهیه شده توسط گروه پزشکی, مولانا آزاد کالج پزشکی (MAMC), دهلی هیت اداره گفت.

LNJP بیمارستان اختصاص داده شده COVID-19 مرکز تحت دولت دهلی نو است که متصل به MAMC.

با توجه به پروتکل یک علامتی COVID-19 بیمار مبتلا به پنومونی با تنفسی نرخ 30 نفس در هر دقیقه و Spo2 سطح کمتر از 90% باید در نظر گرفته شود برای انتقال به ICU.

پروتکل تهیه شده توسط MAMC همچنین ذکر شده است که بیماران مبتلا به بیماریهای مانند دیابت و فشار خون و موفق شود باید طبق استاندارد موجود پروتکل.

مشخصات دموگرافيک و عوامل مرتبط با بیماریهای همراه هستند و از 60 سالگی و بالاتر; چاقی با BMI بیش از 30% از قبل موجود بیماری ریوی و فشار خون بالا بیماری مزمن کلیه و بیماری های قلبی عروقی ایمنی بدن را سرکوب عفونت HIV و بارداری.

دهلی ثبت 1,320 تازه coronavirus موارد در روز شنبه با در نظر گرفتن COVID-19 شمارش آرا در این شهرستان به بیش از 27000-علامت و مرگ و میر به دلیل بیماری های نصب شده به 761, مقامات گفت.

بالاترین سنبله در موارد — 1513– ثبت شده در ژوئن 3.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>