Covid-19 بیماران تحت درمان بدتر از حیوانات در دهلی نو: دادگاه عالی

دهلی نو: دیوان عالی کشور در روز جمعه گفت: covid-19 بيمار که تحت درمان “بدتر از حیوانات” در دهلی نو و به دنبال پاسخ از دولت در یک suo-motu ادراک گرفته شده در گزارش های مختلف برجسته بیمار-درمان بیماران و manhandling از بدن متوفی.

دادگاه راس نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان گفت: “Covid-19 بیماران بدتر از حیوانات است. در یک مورد یک بدن داشت در زباله.”

کوبیدن دولت دهلی نو برای راه بدن مرحوم covid-19 بیماران به کار گرفته شد دادگاه گفت: هیچ پایبندی به دستورالعمل وزارت خانه. نه بیمار و خانواده بود که در مورد مرگ شد و نه به بدن سوزانده/خاک مناسب آن اضافه شده است.

نیمکت متشکل از عدالت سانجی کیشان کال و آقای شاه نیز با صدور اعلامیه به مرکز و دولت های ایالتی ماهاراشترا, West Bengal و تامیل نادو علاوه بر دهلی نو است.

“اجازه دهید متوجه شود صادر امروز خود و پاسخ بود در زمینه امضای دبیر کل نگران دولت یا وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت,” آن را گفت.

رئیس دبیر معطوف شده به سهام کامل سیستم مدیریت بیمار و ارائه یک گزارش مفصل در مدیریت کارکنان, بیماران آمبولانس و دیگر covid مربوط به ضرورت است.

مورد آینده خواهد شد شنیده می شود در 17 ژوئن.

عدالت بوشان سوال مشاور برای دولت دهلی نو بیش از گزارش ها از کاهش covid-19 تست در پایتخت.

Aam Aadmi Party (AAP) به رهبری دولت در دهلی نو شده است در مرکز یک رسوایی covid-19 مرگ و ارقام و گزارش از بیماران نمی بستری در بیمارستان. در ماه آوریل دولت با تشکیل سه کمیته برای نگاه به این عدم تطابق از مرگ ارقام است. از آن شده است وجود دارد افزایش در مرگ و چوب خط حساب کردن در سرمایه های ملی.

دادگاه همچنین مشاهده شده است که دولت موظف به اطمینان حاصل شود که بیشتر covid-19 انجام آزمایشات. عدالت بوشان گفت: این روش برای آزمایش باید ساده و هیچ کس نباید انکار کرد آزمایش بر روی ویژگی های زمینه.

“Covid-19 مورد افزایش روز به روز در دهلی نو و بمبئی و چنای و احمدآباد. افزایش است در حال حاضر 10,000 در هر روز است. پس چگونه می تواند آزمون به پایین ؟ غیر-تست راه حل نیست. افزایش آزمایش یک وظیفه از دولت به طوری که مردم می دانند وضعیت خود را.” گفت: عدالت بوشان

بر اساس تخمین دولت تعداد کل موارد در دهلی نو را ببینید تیز سنبله با 1 لاخ موارد توسط 30 ژوئن و 5.5 لاخ موارد توسط ژوئیه 31. با این تقاضا برای تخت بیمارستان است و به احتمال زیاد برای رفتن به 80,000 توسط پایان ماه ژوئیه. در حال حاضر حدود 10000 تخت در مجموع در بیمارستان.

دهلی نو در حال حاضر حدود 33,000 موارد و گزارش کرده است 1085 مرگ و میر تا کنون

دادگاه راس تصمیم به suo motu اگاهی از این موضوع پس از تعدادی از نمایندگان از بخش های مختلف جامعه و زیر نامه نوشته به رئیس دادگستری SA Bobde توسط ارشد مدافع Ashwani کومار.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>